Magenta 1. T‑Mobile zmienia się z duchem czasu

Magenta 1. T-Mobile zmienia się z duchem czasu
Źródło zdjęć: © WP.PL | Bolesław Breczko
Bolesław Breczko

11.07.2019 18:42, aktual.: 12.07.2019 09:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telefon komórkowy, domowy internet oraz pakiet rozrywkowy w jednej ofercie. To najnowsza oferta T-Mobile, czyli Magenta 1. Sieć wychodzi naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów i z operatora mobilnego staje się dostawcą usług telekomunikacyjnych i rozrywki.

W sielankowym otoczeniu w pierwszych dniach lipca odbyła się premiera najnowszej usługi operatora T-Mobile, czyli Magenta 1. Oferta zmienia podejście do usług komunikacyjnych i rozrywkowych. Zamiast osobnego internetu domowego czy abonamentu telefonicznego łączy wszystko w jedno. A komórka i internet to dopiero początek.

Obraz
© WP.PL | Bolesław Breczko

- Magenta 1, to wszechstronna propozycja domowej rozrywki, która opiera się na trzech filarach – mówi Frederic Perron, Członek Zarządu, Dyrektor ds. rynku prywatnego w T-Mobile Polska. - Po pierwsze, najlepsza sieć komórkowa w kraju, która wygrała w teście P3 cztery lata z rzędu. Po drugie, ultraszybki domowy internet światłowodowy. I po trzecie, najlepsza rozrywka, w której skład wchodzi Netflix, oferta sportowa od Ipla i Eleven Sports oraz bezpłatne kanały telewizyjne.

T-Mobile jako pierwszy operator komórkowy wszedł w specjalne partnerstwo z platformą rozrywkową Netflix. Abonenci Magenta 1 nie będą musieli osobno płacić za usługę, zakładać osobnego konta, a jeśli będą mieli problemy, to wszystko załatwią przez pomoc techniczną T-Mobile.

- Netflix jest dostępny na rynku już od jakiegoś czasu, ale my po raz pierwszy dajemy zintegrowaną ofertę – mówi Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska. Konsument nie powinien zawracać sobie głowy rejestrowaniem konta w serwisie Netflix czy płaceniem oddzielnego abonamentu. My robimy to wszystko za niego. Dlatego wierzymy, że strategiczne partnerstwo z Netflixem przypadnie klientom do gustu.

Abonament Magenta 1 można dostosować do własnych potrzeb, dokupić wyższą prędkość światłowodu lub pakiety programów rozrywkowych. T-Mobile oferuje trzy podstawowe warianty umowy S, M i L, w każdej dostępny jest Netflix.

Obraz
© T-mobile

Magenta 1 dostępna jest także dla firm. Bez Netflixa za to z możliwością wykupienia między innymi zdalnego serwisu IT.

Obraz
© T-mobile
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)