Mac mini montowany z tyłu monitora

Mac mini montowany z tyłu monitora

Mac mini montowany z tyłu monitora
Źródło zdjęć: © iSource
07.05.2010 10:29

iSource wprowadza do oferty stelaż służący do zamontowania komputerów Mac mini na tylnym panelu obudowy monitora. MacCuff firmy Sonnet pomaga zagospodarować miejsce na biurku poprzez ukrycie komputera, jednocześnie zabezpieczając go przed kradzieżą. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi modelami Maka mini

Stelaż, przypominający kształtem ramkę, pozwala ukryć komputer pozostawiając jednocześnie dostęp do jego portów oraz napędu optycznego. Konstrukcja nie przeszkadza również w działaniu WiFi oraz Bluetooth.

Obraz
© (fot. iSource)

Montaż MacCuff mini jest prosty dzięki zastosowaniu w nim standardowych otworów montażowych typu VESA 7. i VESA 100. Instalacja do ekranu monitora to tylko jedna z możliwości, stelaż może być przytwierdzony także pod biurkiem.

MacCuff skonstruowany jest z gładkiej stali wykończonej platyną i pokrytej plastikową powłoką, odporną na zadrapania i zniszczenia. Dzięki niemu również sam Mac Mini nie dozna żadnych uszkodzeń mechanicznych.

Za sprawą otworu na kłódkę stelaż zabezpiecza komputer Mac Mini przed kradzieżą.

W zestawie znajdują się przewód DVI-VGA o długości 3. cm oraz dwa zabezpieczenia przed rozłączeniem przewodów.

Sugerowana cena brutto urządzenia: 275 PLN

W ofercie iSource dostępne są również dwa zestawy promocyjne: zestaw 24” Mac mini (MIN-MIN2-ZESTAW_24) i zestaw 20’’ Mac mini (MIN-MIN2-ZESTAW_20). Oferta umożliwiaja stworzenie atrakcyjnej i bezpiecznej konfiguracji typu All-in-one, łączącej zalety najmniejszego komputera z systemem operacyjnym Mac OS X z wysokiej klasy markowym monitorem LCD, przy zachowaniu możliwości rekonfiguracji systemu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)