Luksusowy pociąg z Katowic do Pragi. Zachwyca wystrojem wnętrza

Luksusowy pociąg z Katowic do Pragi. Zachwyca wystrojem wnętrza
28.06.2018 12:011 / 8
Luksusowy pociąg z Katowic do Pragi. Zachwyca wystrojem wnętrza
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Już 20 lipca rusza nowy pociąg relacji Katowice - Praga. Początkowo będzie obsługiwać trasę dwa razy w tygodniu. Ta imponująca maszyna posiada trzy klasy, a wnętrze każdej z nich wygląda bardzo luksusowo. Zobaczcie sami.

Pociąg linii Leo Express rusza już już 20 lipca. Na razie będzie wykonywać dwa połączenia tygodniowo w piątki i niedziele. Pociąg odjedzie z Katowic o godzinie 06:57, na miejsce dotrze o 11:39. Po drodze zatrzyma się także w Skawinie, Zatorze, Oświęcimiu-Dworach, Mysłowicach, Tychach, Pszczynie i Zebrzydowicach.

Leo Express klasa ekonomiczna:

W klasie ekonomicznej pasażerowie otrzymują darmowy dostęp do Wi-Fi, gniazdka elektrycznego, małego stolika, klimatyzacji, obsługi, zakup cateringu, gry towarzyskie. Wagony są dostosowane dla pasażerów niepełnosprawnych oraz wózków dziecięcych.

Leo Express klasa biznes:

W klasie biznes pasażerowie otrzymają wybrane napoje i przekąski w cenie biletu, większą strefę prywatną, pierwszeństwo w obsłudze, skórzane siedzenia i wszystkie opcje klasy ekonomicznej.

W klasie premium pasażerowie mają okazję przejechać się w cichym przedziale. Otrzymają trzydaniowe menu w cenie biletu, siądą na regulowanych skórzanych fotelach oraz otrzymają najwyższy priorytet obsługi, zestaw do spania dla nocnych połączeń i wszystkie opcje prezentowane w poprzednich klasach.

Leo Express

2 / 8
323948257519217065
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (344)