Luksusowe biurko z wbudowanym zestawem komputerowym

Luksusowe biurko z wbudowanym zestawem komputerowym

Luksusowe biurko z wbudowanym zestawem komputerowym
Źródło zdjęć: © WP.PL
20.06.2008 11:41, aktualizacja: 20.06.2008 15:10

Ergonomiczne biurko z wbudowanym zestawem komputerowym. Dzięki niemu możemy mieć wszystko co potrzebujemy w zasięgu ręki...

Projektując komputerowe stanowisko pamiętać należy, że praca przy komputerze, wykonywana codziennie po kilka godzin może być uciążliwa. Warto wcześniej pomyśleć o ergonomii oraz zadbać o wystarczająco dużo miejsca, potrzebnego na rozmieszczenie np. urządzeń peryferyjnych takich jak skaner czy drukarka. Niezbędne jest odpowiednie duże biurko.

Angielski designer Gareth Battensby proponuje gotowe rozwiązanie - "_ Sync Desktop _". Opracował on koncepcyjny projekt biurka z wbudowanym zestawem komputerowym. Łączy ono ergonomię oraz ciekawy wygląd. Świetnym pomysłem jest blat ze składanym panoramicznym monitorem. Takie rozwiązanie przynosi dużą oszczędność miejsca, gdy aktualnie nie korzystamy z komputera.
Użytkownik ma również łatwy dostęp do napędów optycznych, portów USB i skanera. Jednostka centralna została umieszczona w podstawie biurka. Całość jest starannie przemyślana, tak aby mieć wszystko co potrzebujemy w zasięgu ręki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)