LTE z prędkością do 150 Mb/s w nowej ofercie Plusa

LTE z prędkością do 150 Mb/s w nowej ofercie Plusa

LTE z prędkością do 150 Mb/s w nowej ofercie Plusa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.10.2012 11:49

Plus umożliwił swoim klientom komercyjne korzystanie z internetu LTE z prędkością do 150 Mb/s (na częstotliwości 1800 MHz). Nowa oferta to także większe pakiety danych w niższych cenach i możliwość zawarcia umow na 12 miesięcy. Oferta będzie dostępna od 2 listopada br. Obecnie w sieci Plus w zasięgu technologii LTE jest 35% populacji kraju.

Nowa oferta, wchodząca w życie 2 listopada br, będzie dostępna dla klientów w wariancie z modemem lub routerem i po podpisaniu umowy na 2. miesiące lub, co jest nowością, na 12 miesięcy. Zwiększeniu uległy podstawowe pakiety danych dostępne w poszczególnych taryfach, a dwie najwyższe taryfy zostały obniżone odpowiednio o 10 i 20 zł.
Oferta Plus Internet z modemem lub routerem dostępna od 2.11.201. r:

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dostępna będzie również oferta z laptopem lub tabletem, w której umowy będą zawierane na 3. miesięcy:

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dla klientów, którzy z nowej oferty zechcą skorzystać za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa, przewidziane zostały dodatkowe atrakcyjne bonusy:

  1. Najniższy abonament w e-sklepie został obniżony o 1/3 i wynosi tylko 9,9. zł brutto
  2. Dodatkowe pakiety danych przy zakupie w e-sklepie: • dla abonamentu za 29,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 1 GB, • dla abonamentów za 49,90 zł i 59,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 2 GB, • dla abonamentu za 79,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 3 GB, • dla abonamentu za 99,9. zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 5 GB.

Na specjalną ofertę i rabat mogą liczyć również dotychczasowi klienci Plusa posiadający już inną umowę (abonament lub mix za minimum 29,9. zł z VAT miesięcznie) lub dokonujący zakupu dwóch produktów. W takim przypadku miesięczne abonamenty dla drugiego produktu zostaną obniżone o maksymalnie 15 zł brutto.

Klienci posiadający już umowę w sieci Plus mogą skorzystać również z oferty internetu z laptopem lub tabletem. Otrzymają wtedy bonus w postaci tańszego o 1. zł miesięcznego abonamentu przez całą długość kontraktu.

Specjalna oferta czeka także na klientów przechodzących do Plus Internet od innego dostawcy, zarówno mobilnego jak i stacjonarnego lub osiedlowego. Mogą oni podpisać umowę w dowolnej taryfie na 2. miesięcy, z czego 5 miesięcy będzie za darmo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)