Loteria dla użytkowników Era i Heyah

Loteria dla użytkowników Era i Heyah

Loteria dla użytkowników Era i Heyah
Źródło zdjęć: © Era
25.10.2010 14:33

"Czy stałeś się dzisiaj milionerem” to nowa loteria, w której codziennie, od 25 października br. do 1 lutego 2011 roku, jedna osoba posiadająca aktywny numer w sieci Era lub Heyah może wygrać 1 000 lub 1 000 000 złotych.

Klienci sieci Era lub Heyah nie muszą się rejestrować ani wysyłać SMSów by wygrać 1000 złotych w loterii „Czy stałeś się dzisiaj milionerem”. Nagroda ta będzie przyznawana osobie pełnoletniej, której numer zostanie wylosowany w danym dniu trwania loterii. Wszyscy klienci sieci Era lub Heyah mogą również przez 100 dni brać udział w grze o milion. Aby wziąć udział w loterii muszą jednak wykupić dostęp do pakietu tapet w czasie loterii. Jeżeli numer wylosowany w danym dniu należy do jednej z tych osoby, to wygrywa ona zamiast tysiąca - milion złotych.

Klient może zakupić promocyjne tapety wysyłając bezpłatny SMS o treści „GRAM”. na numer 8007, tym samym aktywując codzienną subskrypcję. Jeżeli będzie chciał zakupić je jednorazowo powinien wysłać SMS o dowolnej treści na numer 7400. W odpowiedzi użytkownik otrzyma kod dostępu do portalu http://www.eramilionerow.pl, na którym można pobrać tapety. Jeden dzień dostępu do portalu kosztuje 4,88 zł brutto. W dowolnym momencie można zrezygnować z subskrypcji wysyłając bezpłatny SMS o treści „STOP MILION” na numer 8007.

Niezależnie od wyżej opisanych nagród, na zakończenie loterii zostanie wylosowana jedna dodatkowa nagroda finałowa o wartości jednego miliona złotych. Jej zwycięzca zostanie wyłoniony podczas losowania 2 lutego 2011 roku, w którym będą brały udział tzw. uprawnienia zebrane przez uczestników podczas zakupów w czasie trwania loterii. Dla klientów chcących zwiększyć swoje szanse w losowaniu finałowego miliona, będą prowadzone działania promocyjne, które pozwolą na zdobycie nawet do 3 000 dodatkowych uprawnień, między innymi za doładowania konta pre-paid lub przedłużenie umowy abonamentowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (84)