Lokosuszarka MPM z wymiennymi końcówkami

Lokosuszarka MPM z wymiennymi końcówkami29.11.2013 11:56
Lokosuszarka MPM z wymiennymi końcówkami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Każda kobieta niemal codziennie, zastanawia się nie tylko w co się ubrać, ale także jak się uczesać. Niestety, z oszczędności czasu większość decyduje się związać włosy w kucyk lub zostawić rozpuszczone. Nowa lokosuszarka MLW-03 od firmy MPM, może pomóc odmienić banalną fryzurę i szybko ułożyć loki lub delikatne fale.

Dzięki jednoczesnemu suszeniu i modelowaniu, nowa lokosuszarka MPM pozwala szybko uzyskać zarówno burzę loków, subtelne fale jak i wygładzone, uniesione włosy. Możliwość trzystopniowej regulacji temperatury nawiewu i prędkości obrotów sprawia, że zarówno delikatne i podatne kosmyki oraz te gęste i trudne w stylizacji, zostaną odpowiednio ułożone.

288760170702715027
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Dwie wymienne szczotki zapewniają dowolność wyboru fryzury. Większa, pięciocentymetrowa sprawdza się przy unoszeniu włosów u nasady i modelowaniu fal. Uczesanie w stylu hiszpańskim można łatwo osiągnąć poprzez wygładzenie górnej części włosów, a następnie skręcenie końcówek przy użyciu mniejszej szczotki. Pozwala ona również uzyskać drobne loki na całej głowie, których wykonanie ułatwi zmienny kierunek obrotów nakładki. Dodatkowo, długi, obrotowy przewód umożliwia układanie włosów bez konieczności przekładania lokosuszarki z ręki do ręki.

Cena: 119zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)