Logitech Solar Keyboard Folio - zasilana światłem ochrona dla iPada

Logitech Solar Keyboard Folio - zasilana światłem ochrona dla iPada

Logitech Solar Keyboard Folio - zasilana światłem ochrona dla iPada
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
09.05.2012 11:47, aktualizacja: 09.05.2012 13:38

Logitech łączy dwie linie produktowe: urządzeń solarnych oraz akcesoriów tabletowych w Logitech Solar Keyboard Folio.

Nowość Logitecha podobna jest do poprzednich klawiatur solarnych producenta, dedykowanych komputerom PC oraz Mac. Logitech Solar Keyboard Folio wyposażony jest w panele słoneczne, które ładują wbudowaną klawiaturę Bluetooth w każdym świetle: sztucznym i słonecznym. Producent obiecuje, że po pełnym naładowaniu urządzanie może pracować nawet przez dwa lata w kompletnych ciemnościach (przy założeniu, że używamy go przez 2 godziny dziennie).

Podstawka z dwoma możliwościami ustawień pozwala ustawić tablet pod optymalnym kątem. Pierwsza pozycja zapewnia dostęp do pełnej klawiatury i pozwala wygodnie wprowadzać teksty, w drugim ustawieniu iPad oparty jest tuż za pierwszym rzędem klawiszy, dzięki czemu możemy oglądać filmy, a przyciski klawiatury będą nam służyć do ustawienia głośności dźwięku czy pauzowaniu lub przewijania treści.

Logitech Solar Keyboard Folio jest wyposażony także w inteligentną funkcję On/Off - iPad automatycznie włącza się po otwarciu etui, natomiast gdy je zamkniemy, przechodzi w tryb czuwania.

Dostępność: maj 2012
Cena: 54. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)