Logitech przedstawia nowe akcesoria z dedykowanej graczom serii G

Logitech przedstawia nowe akcesoria z dedykowanej graczom serii G

Logitech przedstawia nowe akcesoria z dedykowanej graczom serii G
Źródło zdjęć: © Logitech
05.08.2010 13:46

Logitech przedstawia najnowsze modele akcesoriów dla graczy z serii G – bezprzewodowe słuchawki Wireless Gaming Headset G930, mysz Wireless Gaming Mouse G700 oraz klawiaturę Gaming Keyboard G510.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G93. daje graczom możliwość korzystania z brzmienia w systemie 7.1 Dolby surround. W urządzeniu zastosowano technologię dwustronnej transmisji dźwięku bez kompresji.

Zestaw słuchawkowy G93. wyposażono w trzy programowalne przyciski. Miękko wyprofilowany pałąk zapobiega zmęczeniu nawet przy długotrwałym użytkowaniu, a aksamitne nakładki słuchawek redukują nacisk i eliminują odgłosy z otoczenia. Wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewnia czyste i wyraźne brzmienie głosu. Baterię można naładować nie przerywając grania.

Mysz G70. została wyposażona w 13 przycisków, które mogą zostać zaprogramowane zarówno do wykonywania pojedynczych akcji, jak i skomplikowanych sekwencji. Nawet najbardziej zaawansowane makra mogą zostać zaprogramowane pod konkretnym przyciskiem i obsługiwane jednym kliknięciem. Przyciski wkomponowano w urządzenie tak, by nie przeszkadzały w grze, kiedy nie są używane.

Klawiatura Logitech Gaming Keyboard G51. została wyposażona w 18 programowalnych klawiszy, które mogą być wykorzystywane w trzech trybach. W ten sposób otrzymujemy do 54 różnych możliwości ustawienia funkcji. Makra można skonfigurować wcześniej lub tworzyć nowe w trakcie gry.

Opracowany przez Logitech GamePanel LCD na bieżąco wyświetla statystyki gry oraz informacje o działaniu systemu. Podświetlenie RGB z możliwością dostosowania kolorów, sprawia, że klawisze klawiatury są dobrze widoczne zarówno w dzień jak i w nocy. Ponadto, 3,5 mm złącze audio umożliwia podłączenie zestawu słuchawek analogowych przy wykorzystaniu cyfrowego sygnału ze złącza USB.

Produkty z nowej serii G będą dostępne w sprzedaży detalicznej we wrześniu br. w sugerowanych cenach detalicznych:
- 759 zł za słuchawki Logitech Wireless Gaming Headset G930
- 419 zł za mysz Logitech Wireless Gaming Mouse G700
- 419 zł za klawiaturę Logitech Gaming Keyboard G510

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)