Lodówka KitchenAid KFIV29PCMS - srebrna zarówno na zewnątrz, jak i w środku

Lodówka KitchenAid KFIV29PCMS - srebrna zarówno na zewnątrz, jak i w środku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.07.2013 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sklepach z łatwością znajdziemy lodówki w przynajmniej kilku różnych kolorach. Dotyczy to jednak tylko zewnętrznej strony obudowy - wewnątrz komory chłodziarki zazwyczaj spotkamy kolor biały. Inaczej jest z nową lodówką KitchenAid, która zarówno na zewnątrz, jak i w środku, wykończona została w kolorze srebrnym.

Model KFIV29PCMS to spora lodówka typu french door. Wyposażona została w system Preserva, który dbać ma o przedłużenie świeżości przechowywanych produktów, poprzez kontrolę wilgotności, zapachu i poziomu etylenu. Urządzenie posiada dwa parowniki, dzięki czemu nie występuje zjawisko mieszania się powietrza między zamrażalnikiem i chłodziarką.

W komorze chłodziarki umieszczony został specjalny kartridż z wkładem pochłaniającym etylen, wydzielany przez owoce i warzywa. Z kolei filtry FreshFlow dbać maja o odpowiednie oczyszczanie powietrza z intensywnych zapachów. Lodówka posiada także specjalną szufladę, pełniącą rolę spiżarni - można w niej przechowywać np. wędzone mięso lub wina.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Wnętrze chłodziarki wykończone zostało w kolorze srebrnym, co dodatkowo podkreślają elementy ze stali nierdzewnej i aluminium. Na drzwiach lodówki umieszczono dozownik zimnej wody oraz kostkarkę do lodu, natomiast w komorze zamrażalnika znajdziemy specjalną komorą do przechowywania mrożonej pizzy.

Lodówka nie jest tania - jej cena wynosi 3399 dolarów, czyli około 11000 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)