Lodówka dla rodziny - czterodrzwiowa Samsung Multi Door

Lodówka dla rodziny - czterodrzwiowa Samsung Multi Door

Lodówka dla rodziny - czterodrzwiowa Samsung Multi Door
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.04.2015 14:29

Lodówki dla rodzin wieloosobowych wyróżniają się przede wszystkim dużą pojemnością, jednak najbardziej wymagający klienci poszukują dodatkowych rozwiązań.Samsung opracował lodówkę Multi Door Chef Collection RF56J9041SR o dużej pojemności wynoszącej aż 564 litry.

Poza pojemnością (chłodziarka: 36. l, zamrażalnik: 203 l) lodówka zapewnia szybki i swobodny dostęp do produktów, a przede wszystkim zapewnia ich dłuższą świeżość. W lodówce RF56J9041SR zastosowano technologie precyzyjnie kontrolujące warunki przechowywania żywności, przez co świeżość i smak produktów mają zostać zachowane. Technologia Triple Cooling zapewnia niezależne chłodzenie komór chłodziarki, zamrażalnika i strefy Convertible Zone. Strefa ta to rozwiązanie dające użytkownikowi powierzchnię, która w zależności od potrzeb może być chłodziarką lub zamrażalnikiem. Convertible Zone umożliwia bowiem ustawienie temperatury w prawej dolnej komorze w zakresie: -23/-5/-1/2°C. Dodatkowym benefitem tego rozwiązania jest zapewnienie idealnych warunków dla danego rodzaju żywności: mięsa czy ryb. Umożliwia też szybkie schładzanie napojów lub lekkie zamrażanie.

Wykorzystany w chłodziarko-zamrażarce kompresor Digital Inverter bazuje na czujnikach zewnętrznych i wewnętrznych, które automatycznie dostosowują pracę silnika do zapotrzebowania na chłodzenie, reagując na zmiany temperatury. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w funkcję No Frost, która zapewnia automatyczne rozmrażanie i dłuższą świeżość przechowywanej żywności. Klasa energetyczna lodówki RF56J9041SR to A++.

Dodatkowe udogodnienia

W chłodziarce znajdują się dwie szuflady z kontrolą wilgotności, dwie składane półki, pojemnik na jajka, cztery półki i sześć pojemników na drzwiach, natomiast w zamrażalniku - wysuwana półka Easy Slide, dwie szuflady i trzy półki na drzwiach. W drzwiach chłodziarki zainstalowany jest też dystrybutor wody i lodu.

W urządzeniu zamontowano boczne i górne oświetlenie LED, które zapewnia efektowne oświetlenie wnętrza. Półki lodówki zostały wykończone metalem.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)