Linksys by Cisco WRT54gh - ekonomiczny router w standardzie G

Linksys by Cisco WRT54gh - ekonomiczny router w standardzie G
Źródło zdjęć: © Linksys

11.02.2010 11:43, aktual.: 11.02.2010 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Linksys by Cisco WRT54gh to nowa wersja bezprzewodowego routera dla początkujących użytkowników sieci (WRT54GC). Dzięki aplikacji instalacyjnej Network Magic nawet osoby nie zaawansowane w tematyce IT z poradzą sobie z jego konfiguracją.

Router ten to najtańsze rozwiązanie w linii konsumenckiej Cisco. Działa w powszechnym dziś w Polsce standardzie G. Zapewnia wysoką stabilność sieci i tym samym - płynny przesył każdego typu danych. Na bazie WRT54gh zbudować możemy sieć domową, do której podłączone są bezprzewodowo komputery, drukarki, konsole do gier czy telefony internetowe.

Obraz
© (fot. Linksys)

Nowy router sprzedawany jest wraz z programem do instalacji i zarządzania siecią Network Magic. Aplikacja ta, krok po kroku, przeprowadza przez etapy łączenia routera z internetem, a następnie aktywuje w sieci kolejne urządzenia. Urządzenie może obsługiwać jednocześnie kilkanaście komputerów. Tym samym, daje dostęp z dowolnego miejsca w domu do muzyki, zdjęć czy filmów znajdujących się np. na różnych laptopach. Aplikacja chroni też przed różnego typu zagrożeniami i atakami sieciowymi.

Linksys by Cisco WRT54gh umożliwia jednocześnie budowę sieci kablowej. Cztery wbudowane porty 10/10. Ethernet pozwalają podłączyć do sieci dodatkowe komputery lub też urządzania do przechowywania danych (np. filmów i muzyki) - a tym samym zapewnić dostęp do nich z komputerów obsługujących sieć bezprzewodową.

Bezprzewodowy router Linksys by Cisco WRT54gh dostępny jest u autoryzowanych sprzedawców oraz w sklepach internetowych w cenie 12. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)