Linksys by Cisco WRT54gh - ekonomiczny router w standardzie G

Linksys by Cisco WRT54gh - ekonomiczny router w standardzie G

Linksys by Cisco WRT54gh - ekonomiczny router w standardzie G
Źródło zdjęć: © Linksys
11.02.2010 11:43, aktualizacja: 11.02.2010 12:04

Linksys by Cisco WRT54gh to nowa wersja bezprzewodowego routera dla początkujących użytkowników sieci (WRT54GC). Dzięki aplikacji instalacyjnej Network Magic nawet osoby nie zaawansowane w tematyce IT z poradzą sobie z jego konfiguracją.

Router ten to najtańsze rozwiązanie w linii konsumenckiej Cisco. Działa w powszechnym dziś w Polsce standardzie G. Zapewnia wysoką stabilność sieci i tym samym - płynny przesył każdego typu danych. Na bazie WRT54gh zbudować możemy sieć domową, do której podłączone są bezprzewodowo komputery, drukarki, konsole do gier czy telefony internetowe.

Obraz
© (fot. Linksys)

Nowy router sprzedawany jest wraz z programem do instalacji i zarządzania siecią Network Magic. Aplikacja ta, krok po kroku, przeprowadza przez etapy łączenia routera z internetem, a następnie aktywuje w sieci kolejne urządzenia. Urządzenie może obsługiwać jednocześnie kilkanaście komputerów. Tym samym, daje dostęp z dowolnego miejsca w domu do muzyki, zdjęć czy filmów znajdujących się np. na różnych laptopach. Aplikacja chroni też przed różnego typu zagrożeniami i atakami sieciowymi.

Linksys by Cisco WRT54gh umożliwia jednocześnie budowę sieci kablowej. Cztery wbudowane porty 10/10. Ethernet pozwalają podłączyć do sieci dodatkowe komputery lub też urządzania do przechowywania danych (np. filmów i muzyki) - a tym samym zapewnić dostęp do nich z komputerów obsługujących sieć bezprzewodową.

Bezprzewodowy router Linksys by Cisco WRT54gh dostępny jest u autoryzowanych sprzedawców oraz w sklepach internetowych w cenie 12. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)