Linia Dark Pearl marki De Dietrich - sprzęt kuchenny w czarnym kolorze

Linia Dark Pearl marki De Dietrich - sprzęt kuchenny w czarnym kolorze
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.04.2013 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W kolekcji Dark Pearl marki De Dietrich o czarnym kolorze dostępne są m.in. piekarniki, okap kominowy oraz płyta indukcyjna.

Piekarnik DOP1140. wyposażony jest w obsługiwany dotykowo programator z podświetlanym pokrętłem Twin HIFI, który pozwala na dostęp do menu. 9 funkcji pieczenia, w tym specjalny tryb przeznaczony do pieczenia chleba, umożliwia przygotowanie zróżnicowanych potraw. Model kompaktowy DME1140X łączy w sobie funkcje klasycznego piekarnika i kuchenki mikrofalowej. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowane programy pieczenia w książce kucharskiej i 4 tryby przygotowywania potraw, w tym 2 mieszane: grill + mikrofale i termoobieg + mikrofale.

Płyta indukcyjna DTI1053XE składa się z dwóch pól grzejnych Continuum. Zapewniają one swobodę ustawiania naczyń - szerokich i pojemnych czy tych niewielkich. Funkcja Booster przyspiesza osiągnięcie maksymalnej mocy grzania. Dotykowe przyciski umożliwiają obsługę i regulację parametrów pracy urządzenia.

Uzupełnieniem linii Dark Pearl jest sterowany dotykowo okap kominowy DHD1127. o szerokości 90 cm, z obudową slim o wysokości 6 cm. Wydajność usuwania oparów wynosi 875 m³/h, a urządzenie posiada 4 prędkości pracy, w tym 1 intensywną.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)