Limitowane, kolorowe myszy Microsoft

Limitowane, kolorowe myszy Microsoft

Limitowane, kolorowe myszy Microsoft
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.09.2011 13:01

Microsoft przedstawia nową wersję kolorystyczną Wireless Mobile Mouse 3000 v2. Myszy z limitowanej edycji będą dostępne w kolorach czerwonym i szarym.

Wireless Mobile Mouse 300. v2 łączy się z komputerem radiowo na częstotliwości 2,4 GHz, dzięki czemu utrzymuje stabilne połączenie do odległości 9 metrów. Nano odbiornik, który należy umieścić w wolnym porcie USB, znacznie ułatwia przemieszczanie się z komputerem – można go odłączyć i schować pod spodem myszy lub po prostu pozostawić w urządzeniu. Mysz pracuje w technologii optycznej (rozdzielczość 1000 dpi). Zasilana jest ona jedną baterią AA, a dzięki energooszczędnemu działaniu, może pracować do 10 miesięcy. O konieczności wymiany źródła zasilania informuje specjalny wskaźnik naładowania baterii.

Ergonomiczna budowa sprawia, że Wireless Mobile Mouse 300. v2 może być z powodzeniem używana przez osoby zarówno prawo-, jak i leworęczne. Dodatkowo, po bokach myszy umieszczone są specjalne gumowe uchwyty, które zapobiegają poceniu się dłoni.

Mysz Wireless Mobile Mouse 3000 v2 w dwóch nowych kolorach będzie dostępna od października 2011 roku. Objęta zostanie trzyletnią, ograniczoną gwarancją producenta. Jej cena wyniesie 89 zł.

Wireless Mobile Mouse 3000 v2 będzie kompatybilna z systemami Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v10.4–10.7.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)