Limitowane karty z okazji 100 milionów sprzedanych grafik NVIDIA

Limitowane karty z okazji 100 milionów sprzedanych grafik NVIDIA

Limitowane karty z okazji 100 milionów sprzedanych grafik NVIDIA
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.02.2015 11:09, aktualizacja: 18.02.2015 14:43

Podobno każda okazja jest dobra, aby świętować. W tym przypadku świętuje firma MSI z okazji sprzedania 100 milionów kart graficznych bazujących na chipsetach NVIDIA. Przygotowano specjalną, limitowaną serię, której kolor zainspirowany jest właśnie zielonym logo producenta GeForce'ów. W polskich sklepach, od dzisiaj dostępne są zatem czarno-zielone modele MSI GTX 960 GAMING 100 ME i MSI GTX 970 GAMING 100 ME.

Obie karty wyposażono w autorskie chłodzenie _ Twin Frozr V _, z kluczowymi dla jego działania wentylatorami Torx i technologią ZeroFrozr. Zastosowane tutaj backplate'y nie tylko wzmocnią całą konstrukcję, ale również podniosą efektywność chłodzenia. Wisienką na torcie będzie okazjonalny upominek, który znajdą w pudełku szczęśliwi posiadacze nowych grafik MSI.

100-Milionowa Edycja

Współpraca firm MSI i NVIDIA trwa już bardzo długo. Początków tej kooperacji należałoby szukać gdzieś w zamierzchłych latach dziewięćdziesiątych, kiedy to na świecie nie było jeszcze GeForce'ów a wiodącym benchmarkiem był Riva TNT. Lata temu połączenie tych dwóch brandów dało możliwość korzystania z tak zaawansowanych rozwiązań jak wentylatory Seaweed-Blade, czy też układ chłodzenia Cyclone. Rok 200. to z kolei moment wprowadzenia na rynek rewolucyjnego chłodzenia TwinFrozr. Teraz, karty graficzne MSI to najczęstszy wybór użytkowników wymagających maksymalnej wydajności, a 100 milionów sprzedanych kart graficznych MSI, bazujących na chipsetach NVIDIA zadaje się potwierdzać ten fakt.

Układ chłodzenia Twin Frozr V

Piąta już edycja chłodzenia MSI TwinFrozr przynosi użytkownikom kolejne rewolucyjne rozwiązania. Ogromne, bo aż 10-centymetrowe wiatraki Torx zapewniają płynny i cichy przepływ powietrza. Kolejną nowością jest zmieniona konstrukcja radiatora. Chłodzenie TwinFrozr V bazuje na rurkach cieplnych SuperSU o większym przekroju, zwiększających wydajność całego systemu chłodzącego (szczególnie, gdy połączymy to rozwiązanie z technologią Airflow Control). Z kolei _ Hybrid Frozr _ to powrót do pionierskiego rozwiązania MSI z roku 2008. kiedy firma wprowadziła na rynek high-endowe, niemal bezgłośne karty graficzne. Wszystko dzięki wiatrakom, które przestawały się obracać przy niższych temperaturach karty.

Aplikacja MSI GAMING APP

Karty graficzne GTX 960 GAMING 2G to najnowsza generacja grafik MSI z segmentu GAMING. Dzięki zastosowanym tutaj zaawansowanym technologiom, wprowadzają one granie w zupełnie nowy wymiar.

Aplikacja _ Gaming App _ umożliwia sprawne przełączanie między profilami OC, Gaming i Silent, w zależności od aktualnych potrzeb gracza. Nowością jest zakładka _ EyeRest _, dzięki której gracz zykuje szybki dostęp do ustawień profili kolorów monitora i trybu EyeRest. Redukcja emisji światła niebieskiego w trybie EyeRest korzystnie wpływa nie tylko na wzrok, ale i na funkcjonowanie całego organizmu, a to oznacza szybszą regenerację nawet po najdłuższej serii grania. Ponadto - użytkownik ma do wyboru 5 kolorów podświetlenia karty graficznej dla uzyskania optymalnego efektu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)