Liga Programów - zapory sieciowe ( firewall )

Liga Programów - zapory sieciowe ( firewall )

Liga Programów - zapory sieciowe ( firewall )
30.11.2007 15:30, aktualizacja: 30.11.2007 15:58

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowej Lidze Programów. W kolejnej edycji będziemy oceniać programy do ochrony komputera przed zagrożeniami z sieci. Każdy z czytelników może ocenić i skomentować wybrane przez redakcję zapory sieciowe.

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie oceniającej aplikacje do ochrony komputerów przed atakami hakerów, trojanów i oprogramowania szpiegowskiego.

Każdy może ocenić poszczególne cechy programu w skali od 0 do 5 - łatwość obsługi, skuteczność zabezpieczeń, obciążanie zasobów komputera, kreatory reguł, funkcjonalność oraz stosunek możliwości do ceny. Według waszych ocen wyłonimy zwycięzcę.

W zawodach bierze udział siedem aplikacji - Kerio Personal Firewall, ZoneAlarm, Ashampoo FireWall, Outpost Firewall Pro, Comodo Personal Firewall, GeSWall oraz Jetico Personal Firewall. Jeśli wśród nich nie ma twojego ulubionego programu do ochrony komputera, możesz zaproponować go w komentarzu i podać uzasadnienie.

Z premedytacją pominęliśmy rozwiązania wbudowane w system operacyjny, aby wywołać dyskusję wśród naszych czytelników nad zasadnością kupowania lub instalowania dodatkowych zabezpieczeń. Zapraszamy także użytkowników systemu Linux do podzielenia się swoimi doświadczeniami w konfiguracji firewalla.

Dobrej zabawy!

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)