LG zaprezentuje zegarek naręczny z telefonem 3G

LG zaprezentuje zegarek naręczny z telefonem 3G

LG zaprezentuje zegarek naręczny z telefonem 3G
29.12.2008 15:03, aktualizacja: 29.12.2008 15:50

Podczas targów Consumer Electronics Show 2009, które odbędą się w styczniu w Las Vegas firma LG zaprezentuje nowy zegarek naręczny zintegrowany z telefonem 3G. Urządzenie wyposażone w ekran dotykowy o przekątnej 1,4 cala trafi w pierwszej kolejności na rynek europejski.

W styczniu 2009 roku, podczas targów Consumer Electronics Show 2009, firma LG zaprezentuje zegarek naręczny zintegrowany z telefonem 3G. Urządzenie oznaczone symbolem LG-GD910 jest wyposażone w ekran dotykowy o przekątnej 1,4-cala. Jest on wykorzystywany do przeprowadzania większości operacji, obejmujących między innymi wprowadzanie numeru osoby, z którą chce skontaktować się dany użytkownik.
Zegarek dzięki obsłudze technologii HSDPA umożliwi pobieranie danych z prędkością do 7,2 Mb/s. Wbudowana kamera pozwoli na realizację połączeń wideo. Urządzenie zapewni także możliwość korzystania z technologii Bluetooth.

Obraz

Nowy produkt LG będzie mógł również pełnić rolę odtwarzacza plików MP3. Udostępni ponadto funkcję odczytywania tekstów. Wodoodporny zegarek trafi w pierwszej kolejności na rynek europejski. Firma LG nie podała informacji na temat daty premiery czy też ceny urządzenia. Szczegółowe informacje zostaną zapewne upublicznione podczas prezentacji produktu na targach CES 2009.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)