LG MJ3281BCS - piekarnik solarny z wkładem węglowym

LG MJ3281BCS - piekarnik solarny z wkładem węglowym27.06.2013 11:29
LG MJ3281BCS - piekarnik solarny z wkładem węglowym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Firma LG Electronics wprowadza do Polski piekarnik solarny MJ3281BCS, wyposażony
w technologię Lightwave oraz grzałkę Charcoal Lightning Heater. Urządzenie typu 3-w-1, łączy
w sobie możliwości tradycyjnego piekarnika, kuchenki mikrofalowej oraz grilla węglowego i będzie dostępne na polskim rynku już w sierpniu bieżącego roku.

W piekarniku LG została zastosowana technologia solarna Lightwave. Producent zapewnia, że dzięki specjalnemu systemowi ogrzewającemu wnętrze potrawy, zmniejsza się zawartość tłuszczu i soli przy jednoczesnym zachowaniu witaminy C oraz składników odżywczych. Z kolei grzałka Charcoal Lighting Heater zawiera wkład węglowy, który zapewniać ma naturalny przepływ ciepła. Dodatkowo, dania przygotowane z wykorzystaniem funkcji grilla węglowego zyskują posmak, który dotychczas możliwy był tylko dzięki tradycyjnemu grillowi ogrodowemu.

Piekarnik solarny LG posiada także funkcję "Przepis Szefa Kuchni". Dzięki predefiniowanym ustawieniom, można przygotować dania takie jak quiche (kisz), pieczeń wołowa, lasagne, tarta jabłkowa czy ciasto czekoladowe.

Za sprawą funkcji aktywnego termoobiegu, wykorzystującego 4 grzałki oraz opcji sterowania obiegiem gorącego powietrza, możliwe ma być szybsze i równomierne pieczenie potraw. 6 trybów pracy piekarnika pozwala dopasować warunki pieczenia do danego dania. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń, w których grzałki cyklicznie włączają się i wyłączają po osiągnięciu oczekiwanej temperatury, w piekarniku solarnym LG można utrzymać stabilną temperaturę przez cały czas pieczenia.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 1400 złotych.

Źródło: materiały prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)