Lexmark Genesis - designerskie urządzenie wielofunkcyjne

Lexmark Genesis - designerskie urządzenie wielofunkcyjne

Lexmark Genesis - designerskie urządzenie wielofunkcyjne
19.01.2011 10:50, aktualizacja: 04.01.2012 14:52

Lexmark wprowadził na rynek najnowszy produkt z serii wielofunkcyjnych drukarek atramentowych z połączeniem internetowym - model Lexmark Genesis.

Lexmark Genesis jest linii urządzeń wielofunkcyjnych wyposażonych w łączność Wi-Fi oraz posiadających dostęp do Internetu. Urządzenie dedykowane jest użytkownikom profesjonalnym, małym firmom i domowym biurom. Niewątpliwą zaletą modelu Genesis jest niebanalny i atrakcyjny wygląd.

Dzięki wbudowanej technologii Flash Scan z przetwornikiem obrazu 1. megapikseli Lexmark Genesis umożliwia natychmiastowy podgląd wykonanej pracy na kolorowym ekranie dotykowym o przekątnej 4,3 cala. Technologia Flash Scan zapewnia także wyjątkową szybkość skanowania, dzięki której urządzenie przetwarza stronę dokumentu do postaci cyfrowej w zaledwie trzy sekundy. Jedną z cech ułatwiających pracę, jest możliwość automatycznego przesłania zeskanowanych materiałów do Internetu. Usługa Lexmark SmarSolutions umożliwia dostęp między innymi do takich serwisów jak Evernote, TripIt, Facebook czyTwitter.

Obraz
© (fot. Lexmark)

Urządzenie wyposażono w technologię druku Vizix, która wykorzystuje osobne wkłady atramentowe. Daje to klientom większą prędkość i lepszą jakość przy niższych kosztach wymiany materiałów eksploatacyjnych. Inne istotne cechy to interfejs Wireless-N (IEEE 802.11n), wbudowana funkcja druku dwustronnego oraz trzyletnia gwarancja i bezterminowa telefoniczna pomoc techniczna.

Cena urządzenia: 1499zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)