Lekarstwa do kupienia w... telewizorach Samsunga

Lekarstwa do kupienia w... telewizorach Samsunga

Lekarstwa do kupienia w... telewizorach Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.04.2014 15:03

Katar, ból brzucha, gorączka - w takim stanie nie mamy najmniejszej ochoty na bieganie od jednej apteki do drugiej w poszukiwaniu potrzebnych lekarstw. Teraz niektóre leki zamówimy do najbliższej z nich, nie ruszając się sprzed telewizora. Aplikacja Dbam o Zdrowie jest już dostępna na telewizorach Samsung Smart TV.

Dzięki aplikacji uzyskamy dostęp do internetowej bazy leków, jak i szerokiej oferty kosmetyków, suplementów, oraz będziemy mieli możliwość ich zamówienia do wybranej przez siebie apteki. Dzięki przyjaznemu interfejsowi zaprojektowanemu specjalnie na potrzeby ekranów TV, nawigacja przy pomocy pilota odbywa się bez najmniejszych problemów.

Użytkownicy niezalogowani mają do dyspozycji możliwość przeglądania oferty wraz z podstawowymi danymi na temat dostępnych preparatów, ich opisem oraz ceną. Potrzebne produkty można znaleźć za pomocą wyszukiwarki. Zalogowanie w aplikacji umożliwia skorzystanie z jej pełnej funkcjonalności –. zamówienie wybranych leków do dowolnych, współpracujących z serwisem aptek, obserwowanie statusu złożonych zamówień i ponawianie ich, jak też przeglądanie historii dotychczasowych zakupów.

Aplikacja rozwijać się i już umożliwia lokalizację aptek na mapie, zapamiętywanie wartości wybranych przez nas preparatów, a także umieszczanie notyfikacji przy dodawaniu kolejnych produktów do naszego koszyka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)