Lataj helikopterem po prawdziwych miastach dzięki Google Earth

Lataj helikopterem po prawdziwych miastach dzięki Google Earth

Lataj helikopterem po prawdziwych miastach dzięki Google Earth
07.04.2010 17:30, aktualizacja: 08.04.2010 12:24

Znudziły ci się wirtualne światy wygenerowane w grach? Teraz możesz spróbować czegoś bardziej realnego. Firma PlanetInAction przygotowuje grę, w której będziemy pilotować helikopter w trójwymiarowych miastach z Google Earth.

Już w maju zadebiutuje gra "Helicopters", w której gracz wciela się w pilota helikoptera wykonującego misje w trójwymiarowym świecie Google Earth, będącym odwzorowaniem prawdziwych miast.

Z zapowiedzi zamieszczonych na stronie producenta - firmy PlanetInAction wynika, że po raz pierwszy zostanie zaprezentowana podczas konferencji "Google I/O 2010", która odbędzie się w San Francisco.

Gry firmy PlanetInAction rozgrywają się w świecie programu Google Earth. Jedną z nich jest "Ships", która umożliwia zostanie sternikiem różnych jednostek pływających. Można tu m.in. kierować barką, statkiem wycieczkowym lub holownikiem czy kontenerowcem. Gra uruchamia się w przeglądarce. Można w nią zagrać na stronie "Ships". Według informacji udostępnionych przez producenta, gra jest modułem, który w przyszłości będzie elementem większej całości.

Nocny lot helikopterem w świecie Google Earth:

Jedna z misji.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)