Kuchenka mikrofalowa z inwerterem - koniec obracanego talerza

Kuchenka mikrofalowa z inwerterem - koniec obracanego talerza
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.06.2014 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa kuchenka mikrofalowa Siemens HF35M562 wykorzystuje do rozprowadzania mikrofal inwerter. Dzięki jego zastosowaniu, tradycyjne talerze obrotowe - jeszcze do niedawna bar-dzo popularne, zostały zastąpione innowacyjnym pomysłem korzystania z równomiernego rozkładania mikrofal na całej powierzchni potrawy. To z kolei znacząco skraca czas oczeki-wania na gotowe danie.

Poza inwerterem na uwagę zasługują również programy automatyczne –. cookControl. Wy-bierając z jeden z dziewięciu programów i określając wagę dania, pozwalamy, by o całą resztę zadbał nasz inteligentny sprzęt. Kuchenka sama dobiera odpowiednią moc, czas i rodzaj grzania potrawy, zwalniając nas z konieczności długiego ustawiania odpowiednich parame-trów gotowania. Funkcje uzupełnia pięć stopni mocy, w tym najwyższa o wartości 1000 W.

Prezentowany model kuchenki mikrofalowej łączy w sobie czarne wykończenie ze stalą szla-chetną zostały podkreślone delikatnym, niebieskim światłem, które zaznacza wybrane funkcje. Na lightControl składa się cały panel sterowania, wraz z chowanym pokrętłem.

Cena: 3770 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)