Kuchenka mikrofalowa z inwerterem - koniec obracanego talerza

Kuchenka mikrofalowa z inwerterem - koniec obracanego talerza

Kuchenka mikrofalowa z inwerterem - koniec obracanego talerza
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.06.2014 14:54

Nowa kuchenka mikrofalowa Siemens HF35M562 wykorzystuje do rozprowadzania mikrofal inwerter. Dzięki jego zastosowaniu, tradycyjne talerze obrotowe - jeszcze do niedawna bar-dzo popularne, zostały zastąpione innowacyjnym pomysłem korzystania z równomiernego rozkładania mikrofal na całej powierzchni potrawy. To z kolei znacząco skraca czas oczeki-wania na gotowe danie.

Poza inwerterem na uwagę zasługują również programy automatyczne –. cookControl. Wy-bierając z jeden z dziewięciu programów i określając wagę dania, pozwalamy, by o całą resztę zadbał nasz inteligentny sprzęt. Kuchenka sama dobiera odpowiednią moc, czas i rodzaj grzania potrawy, zwalniając nas z konieczności długiego ustawiania odpowiednich parame-trów gotowania. Funkcje uzupełnia pięć stopni mocy, w tym najwyższa o wartości 1000 W.

Prezentowany model kuchenki mikrofalowej łączy w sobie czarne wykończenie ze stalą szla-chetną zostały podkreślone delikatnym, niebieskim światłem, które zaznacza wybrane funkcje. Na lightControl składa się cały panel sterowania, wraz z chowanym pokrętłem.

Cena: 3770 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)