Kuchenka mikrofalowa Samsung z termoobiegiem i grillem kwarcowym

Kuchenka mikrofalowa Samsung z termoobiegiem i grillem kwarcowym

Kuchenka mikrofalowa Samsung z termoobiegiem i grillem kwarcowym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.10.2012 10:20

W najnowszej kuchence mikrofalowej, oznaczonej symbolem CE107V-B, wykorzystano zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i zupełnie nowe.

W urządzeniu zastosowano, znaną z wcześniejszych modeli, technologię TDS, której celem jest równomierne podgrzewanie żywności. Dzięki dwóm dodatkowym źródłom ciepła, mikrofale emitowane z trzech źródeł, rozpraszane są wewnątrz całej kuchenki, co sprawia, że potrawa jest gotowana z każdej strony.

Najnowsza kuchenka mikrofalowa firmy Samsung ma system Auto Reheat, czyli 4 programy szybkiego podgrzewania posiłków, z których można korzystać, gdy chcemy szybko odgrzać gotową potrawę. W kuchence można również gotować –. służy do tego 5 specjalnych programów oznaczonych jako Auto Cook. Z kolei do mrożonek przeznaczony jest system Power Defrost, czyli 5 programów rozmrażania. Model CE107V-B wyposażony jest również w funkcję Rapid Defrost, która ma umożliwiać szybkie rozmrażanie żywności, nie powodując jednocześnie ich rozmoczenia.

Ceramiczne wnętrze
Kuchenka mikrofalowa pokryta jest wewnątrz emalią ceramiczną, która jest znacznie bardziej trwała oraz odporna na zarysowania czy korozję, niż inne wnętrza mikrofalówek. Ceramiczne wnętrze ma także właściwości antybakteryjne, a ponieważ ściany komory są gładkie, można łatwo usunąć z nich tłuszcz i inne zabrudzenia. Zastosowany materiał nie absorbuje wilgoci ani zapachów, dzięki czemu aromaty nie przenikają do kolejnych potraw. Producent daje 5 lat gwarancji na wnętrze. Z zewnątrz kuchenka CE107V-B wykonana jest z czarnego matowego metalu i przyciemnianego szkła.

Dodatkowe funkcje
Kuchenka posiada opcję wyłączenia sygnalizacji dźwiękowej oraz zabezpieczenie przed dziećmi "Child Lock". Posiada także przycisk „+3. sekund”, pozwalający bez ustawiania, jednym przyciskiem włączyć grzanie na dodatkowe 30 sekund. Urządzenie wyposażone jest także w zegar wskazujący aktualną godzinę oraz zegar czasu pracy, który można nastawić maksymalnie na 99 minut.

Cechy produktu:

- Pojemność 28 litrów
- TRIO - trzy źródła grzania - termoobieg + grill kwarcowy + mikrofale
- 900 W mocy mikrofali
- 1250 W mocy grilla
- 2050 W mocy termoobiegu
- 6 poziomów mocy mikrofal, 1 poziom mikrofal, 6 poziomów trybu kombinowanego
- 4 programy podgrzewania Auto Rehead
- 5 programów gotowania Auto Cook
- 4 programy rozmrażania Power Defrost
- Funkcja szybkiego rozmrażania – Rapid Defrost
- 2 programy Cafeteria
- Regulacja elektroniczna
- Wnętrze z emalii ceramicznej
Sugerowana cena detaliczna wynosi 799 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)