Kto ma najwięcej znajomych na Naszej-Klasie?

Kto ma najwięcej znajomych na Naszej-Klasie?
Źródło zdjęć: © AKPA

06.08.2010 15:51, aktual.: 06.03.2017 13:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kto ma najwięcej znajomych na Naszej-Klasie?

Liczba znajomych: 22334

Żora, jak potocznie nazywają go fani został gwiazdą dzięki jego udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Pochodzi z Ukrainy, swoją przygodę zaczął już w 8 roku życia. Posiada najwyższą światową klasę S w tańcu latynoamerykańskim oraz standardowym. Brał udział w kilku odcinkach "Niani", grał Saszę w serialu "Tylko Miłość", grał też jako Anatolij Romanow w serialu "Egzamin z życia" emitowanym na antenie TVP.

1 / 9

Modelka - Ilona Felicjańska

Obraz
© Wikimedia - Remigiusz Józefowicz (CC)

Liczba znajomych: 28760

Ilona Felicjańska karierę modelki rozpoczęła w 1993 roku od konkursu Miss Polonia, gdzie uzyskała tytuł drugiej wicemiss. Reklamowała wiele kosmetyków oraz brała udział w licznych sesjach mody. Od 2006 roku działa jako prezes "Fundacji Niezapominajka", jest także jej fundatorem. Brała udział w "Tańcu z Gwiazdami", w którym wraz z partnerem Robertem Kochankiem zajęła 10. miejsce.

2 / 9

Dziennikarz - Tomasz Michniewicz

Obraz

Liczba znajomych: 45565

Tomasz Michniewicz jest głównie znany z roli dziennikarza prasowego i radiowego, zwłaszcza w radiowej Trójce. Jego reportaż z więzienia o zaostrzonym rygorze w Kaliforni (USA) został nominowany do konkursu "Człowiek w Zagrożeniu" w 2009 r. Napisał książkę "Samsara. Na drogach, których nie ma".

3 / 9

Zespół muzyczny - AudioFeels

Obraz
© audiofeels.pl

Liczba znajomych: 68815

Zespół AudioFeels zabłysnął dzięki udziale w programie "Mam Talent!". W produkcji TVN zajęli zaszczytne, trzecie miejsce. Reprezentują styl vocal play, w którym głosy są używane nie tylko do śpiewu, ale także do naśladowania instrumentów muzycznych. Do tej pory zespół wypuścił album oraz dwa single.

4 / 9

Podróżniczka - Martyna Wojciechowska

Obraz
© Wikimedia - Ertman76 (CC)

Liczba znajomych: 114574

Nie każdy wie, że jej drugie imię to Eliza. Z wykształcenia jest ekonomistką. Podczas swoich licznych podróży, jako druga Polka zdobyła Koronę Ziemi. Obecnie jest dumną matką dwuletniej Marysi, prowadzi także program "Kobieta na krańcu świata".

5 / 9

Aktor - Robert Moskwa

Obraz
© Wikimedia - Beax (CC)

Liczba znajomych: 154190

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Brał udział w kilku filmach, a także produkcjach "Jak oni śpiewają" czy "Gwiazdy tańczą na lodzie". Namolni fani muszą mieć się na baczności, ponieważ Robert Moskwa posiada czarny pas karate.

6 / 9

Sportowiec - Adam Małysz

Obraz
© Wikimedia - Tadeusz Mieczyński (CC)

Liczba znajomych: 216816

Czterokrotnie wybrany jako najlepszy polski sportowiec. Jeden z najbardziej utytułowanych skoczków narciarskich w historii. Czterokrotnie zdobył Puchar Świata w skokach narciarskich. Prywatnie ma żonę Izę i córkę Karolinę. Od urodzenia mieszka w Wiśle.

7 / 9

Prezenter - Krzysztof Ibisz

Obraz
© Wikimedia - Siedlaro (CC)

Liczba znajomych: 221593

Nie wiadomo czy bardziej można nazwać pana Krzysztofa prezenterem telewizyjnym czy showmanem. Przez 10 lat prowadził teleturnieje na antenie TV Polsat i stacjach z nią związanych. W latach 1991 - 1993 był posłem na Sejm wybranym z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Z wykształcenia jest magistrem sztuki, ukończył także studia podyplomowe w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

8 / 9

Piosenkarka - Agnieszka Włodarczyk

Obraz
© Wikimedia - Sławek (CC)

Liczba znajomych: 262307

Obecnie, głównie piosenkarka, znana bardzo dobrze fanom jako Agnieszka Cezary - siostra Cezarego Cezary z serialu komediowego "13 posterunek". Do tej pory gra w "Plebanii" na antenie TVP. Brała udział z sesjach zdjęciowych dla magazynów CKM oraz Playboy. Prywatnie związana jest ze swoim menadżerem Jakubem Sićko.

9 / 9

Kabaret - Łowcy.B

Obraz
© Wikimedia (CC)

Liczba znajomych: 315022

Tworzony przez 6 studentów Uniwersytetu Śląskiego. Laureaci wielu konkursów, między innymi Przeglądu Kabaretów PaKA oraz dwukrotnie Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. Prezentują tak zwany teatr absurdu. Liczba ponad 300 tysięcy znajomych mówi sama za siebie.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)