Kserokopiarki mogą już tłumaczyć kopiowane dokumenty. Zamiast do tłumacza, do punktu xero

Kserokopiarki mogą już tłumaczyć kopiowane dokumenty. Zamiast do tłumacza, do punktu xero

Kserokopiarki mogą już tłumaczyć kopiowane dokumenty. Zamiast do tłumacza, do punktu xero
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.03.2016 10:36, aktualizacja: 11.03.2016 11:00

Choć coraz częściej pracuje się na dokumentach w formie elektronicznej, trudno wyobrazić sobie jednak biuro bez kserokopiarki. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Xerox, który cały czas rozwija możliwości swoich urządzeń. Najnowsza opracowana przez nich usługa pozwala tłumaczyć dokumenty z poziomu kserokopiarki.

Nazywa się ona Xerox Easy Translator Service i jest dostępna nie tylko dla urządzeń firmy, ale można z niej skorzystać także za pośrednictwem aplikacji mobilnych i strony internetowej. Ale to właśnie możliwość wykorzystania jej z poziomu „kombajnu biurowego”. ma być tym czynnikiem, który zadecyduje o tym, że przedsiębiorstwa zechcą za nią płacić. Bo Xerox Easy Translator Service jest usługą płatną, której ceny zaczynają się od 10 dolarów za każde sto stron przetłumaczonego maszynowo tekstu. W hurcie jest oczywiście taniej – 5 tysięcy dolarów za 100 tysięcy stron maszynowego tłumaczenia. Opcjonalnie Xerox oferuje w ramach usługi również tłumaczenia wykonywane przez ludzi, ale tutaj ceny zaczynają się od 10 centów za słowo.

Trudno powiedzieć, czy takie podejście rzeczywiście opłaci się Xeroxowi w dobie powszechnie dostępnego i darmowego rozwiązania jakim jest Google Translate, ale możliwość tłumaczenia z poziomu kserokopiarki jest już interesująca sama w sobie.

Zobaczcie, jak to działa w praktyce:

jb

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)