Kserokopiarki mogą już tłumaczyć kopiowane dokumenty. Zamiast do tłumacza, do punktu xero

Kserokopiarki mogą już tłumaczyć kopiowane dokumenty. Zamiast do tłumacza, do punktu xero
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.03.2016 10:36, aktual.: 11.03.2016 11:00

Choć coraz częściej pracuje się na dokumentach w formie elektronicznej, trudno wyobrazić sobie jednak biuro bez kserokopiarki. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Xerox, który cały czas rozwija możliwości swoich urządzeń. Najnowsza opracowana przez nich usługa pozwala tłumaczyć dokumenty z poziomu kserokopiarki.

Nazywa się ona Xerox Easy Translator Service i jest dostępna nie tylko dla urządzeń firmy, ale można z niej skorzystać także za pośrednictwem aplikacji mobilnych i strony internetowej. Ale to właśnie możliwość wykorzystania jej z poziomu „kombajnu biurowego”. ma być tym czynnikiem, który zadecyduje o tym, że przedsiębiorstwa zechcą za nią płacić. Bo Xerox Easy Translator Service jest usługą płatną, której ceny zaczynają się od 10 dolarów za każde sto stron przetłumaczonego maszynowo tekstu. W hurcie jest oczywiście taniej – 5 tysięcy dolarów za 100 tysięcy stron maszynowego tłumaczenia. Opcjonalnie Xerox oferuje w ramach usługi również tłumaczenia wykonywane przez ludzi, ale tutaj ceny zaczynają się od 10 centów za słowo.

Trudno powiedzieć, czy takie podejście rzeczywiście opłaci się Xeroxowi w dobie powszechnie dostępnego i darmowego rozwiązania jakim jest Google Translate, ale możliwość tłumaczenia z poziomu kserokopiarki jest już interesująca sama w sobie.

Zobaczcie, jak to działa w praktyce:

jb

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)