Korzystaj z desktopa na kanapie

Korzystaj z desktopa na kanapie

Korzystaj z desktopa na kanapie
Źródło zdjęć: © phantom.net
26.07.2008 15:01, aktualizacja: 26.07.2008 23:44

Masz dość siedzenia przed monitorem - za biurkiem? Przenieść się w wygodniejsze miejsce i kontynuować pracę z komputerem dzięki ergonomicznemu zestawowi Phantom Lapboard...

Bezprzewodowe klawiatury i myszy uwolniły nas od dodatkowych metrów kabli. Dzięki nim bez przeszkód możemy komunikować się z komputerem nawet z odległości kilku metrów, jednak siedząc na kanapie, w fotelu czy leżąc w łóżku korzystanie ze standardowych, bezprzewodowych urządzeń wskazujących nie jest zbyt wygodne. Jeśli mamy już dość spędzania czasu przed monitorem w pozycji siedzącej - za biurkiem i chcielibyśmy przenieść się w wygodniejsze miejsce, z którego komfortowo będziemy mogli kontynuować pracę z komputerem pomóc nam może ciekawe urządzenie - *_ Phantom Lapboard _.*

Jest to zaprojektowany przez firmę _ Phantom Entertainment _ ergonomiczny zestaw zapewniający wygodną pracę z komputerem podczas siedzenia na kanapie lub w fotelu, składający się z bezprzewodowej klawiatury, laserowej myszy oraz sztywnej podkładki, którą wystarczy oprzeć na kolanach. Maksymalny zasięg działania urządzenia wynosi 1. metrów. Klawiatura została wyposażona w szereg dodatkowych przycisków umożliwiających uruchamianie najczęściej używanych programów. Pozwolą one również na regulowanie poziomu głośności w aplikacjach multimedialnych. Mysz posiada 3 standardowe przyciski w tym rolkę.

Klawiatura zastała przymocowana do specjalnego ramienia dającego możliwość odchylenia jej w pionie pod kątem 2. stopni, dzięki czemu na specjalnej, sztywnej podkładce uzyskamy przestrzeń do wygodnego operowania myszą. Dodatkowo możliwe jest obracanie klawiatury w poziomie w zakresie 360 stopni.

_ Phantom Lapboard _ może być znakomitym sposobem na relaks podczas pracy lub zabawy. Zestaw powinien spodobać się komputerowym graczom, spędzającym wiele godzin w "świecie" wirtualnych rozgrywek.

Cena: _ 129 dolarów _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)