Konkurs Canon Fun Foto rozstrzygnięty

Konkurs Canon Fun Foto rozstrzygnięty
Źródło zdjęć: © Jan Kostal | Jan Kostal

16.07.2008 11:20, aktual.: 16.07.2008 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Canon poinformowała, że zdobywcą głównej nagrody w
internetowym konkursie fotograficznym Canon Fan Foto został Jan Kostal, fotograf-amator z Czech

*Firma Canon poinformowała, że zdobywcą głównej nagrody w internetowym konkursie fotograficznym Canon Fan Foto został Jan Kostal, fotograf-amator z Czech. *

Obraz
© (fot. Jan Kostal)

Jego zdjęcie, zatytułowane "Błotniste podwórko, Bangladesz" zostało wybrane przez zespół ekspertów z firm Canon i Getty Images. Jury wysoko oceniło perspektywę, akcję i ogólną kompozycję zwycięskiej fotografii. Canon Fan Foto to galeria zdjęć i konkurs fotograficzny dostępny na oficjalnej witrynie turnieju UEFA EURO 2008™ (http://en.fanfoto.euro2008.uefa.com/). Stronę zaprojektowano z myślą o uchwyceniu futbolowych emocji z perspektywy kibica. Fani piłki nożnej mogli nadsyłać dowolne zdjęcia o tematyce piłkarskiej, a goście witryny oceniali prace za pomocą prostego systemu „kciuk do góry” albo „kciuk w dół”.

Zdobywca głównej nagrody, Jan Kostal zyskał możliwość robienia zdjęć tuż zza linii boiska podczas meczu grupy A – Austria vs. Niemcy w Wiedniu. Zwycięstwo w konkursie było jedyną możliwością dołączenia do najlepszych na świecie zawodowych fotografów sportowych na boiskach UEFA EURO 2008. Kostal otrzymał również cyfrową lustrzankę Canon EOS 450D.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)