Konkurs Canon Fun Foto rozstrzygnięty

Strona głównaKonkurs Canon Fun Foto rozstrzygnięty
16.07.2008 11:20
Konkurs Canon Fun Foto rozstrzygnięty
Źródło zdjęć: © Jan Kostal | Jan Kostal

Firma Canon poinformowała, że zdobywcą głównej nagrody w
internetowym konkursie fotograficznym Canon Fan Foto został Jan Kostal, fotograf-amator z Czech

*Firma Canon poinformowała, że zdobywcą głównej nagrody w internetowym konkursie fotograficznym Canon Fan Foto został Jan Kostal, fotograf-amator z Czech. *

288770368901232787
Źródło zdjęć: © (fot. Jan Kostal)

Jego zdjęcie, zatytułowane "Błotniste podwórko, Bangladesz" zostało wybrane przez zespół ekspertów z firm Canon i Getty Images. Jury wysoko oceniło perspektywę, akcję i ogólną kompozycję zwycięskiej fotografii. Canon Fan Foto to galeria zdjęć i konkurs fotograficzny dostępny na oficjalnej witrynie turnieju UEFA EURO 2008™ (http://en.fanfoto.euro2008.uefa.com/). Stronę zaprojektowano z myślą o uchwyceniu futbolowych emocji z perspektywy kibica. Fani piłki nożnej mogli nadsyłać dowolne zdjęcia o tematyce piłkarskiej, a goście witryny oceniali prace za pomocą prostego systemu „kciuk do góry” albo „kciuk w dół”.

Zdobywca głównej nagrody, Jan Kostal zyskał możliwość robienia zdjęć tuż zza linii boiska podczas meczu grupy A – Austria vs. Niemcy w Wiedniu. Zwycięstwo w konkursie było jedyną możliwością dołączenia do najlepszych na świecie zawodowych fotografów sportowych na boiskach UEFA EURO 2008. Kostal otrzymał również cyfrową lustrzankę Canon EOS 450D.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)