Komputerowa mysz z...1 GB flash

Komputerowa mysz z...1 GB flash

Komputerowa mysz z...1 GB flash
15.09.2007 09:00, aktualizacja: 17.09.2007 09:55

Mobile Memory Mouse 8000 to nazwa nowej myszki komputerowej zaprezentowanej przez firmę Microsoft. Co ciekawe, urządzenie oddaje do dyspozycji użytkownika 1 GB pamięci flash!

Mobile Memory Mouse 800. przeznaczona jest dla praworęcznych użytkowników komputerów przenośnych. Mierzy ona 39,4 x 85 x 66,8 mm i dysponuje pięcioma przyciskami funkcyjnymi oraz czterokierunkową rolką. Urządzenie, które zbudowane zostało w oparciu o laserowy sensor, komunikuje się z komputerem drogą bezprzewodową ( częstotliwość - 2,4 GHz, zasięg - do 10 metrów ) za pomocą dołączonego niewielkiego odbiornika USB ( jego wymiary - 18 x 63,8 mm ). Co ciekawe, wyposażony on został w 1 GB pamięci flash i może również zasilać akumulatory "gryzonia" ( magnetyczna wtyczka podłączana z jednej strony do odbiornika, natomiast z drugiej do spodniej części myszki ).

Użytkownik ma też możliwość skorzystania z technologii Bluetooth, dzięki czemu może komunikować się z notebookiem bez udziału odbiornika. Za wskazanie stanu naładowania baterii odpowiada kontrolka LED, natomiast za ich oszczędzanie - przycisk umożliwiający wyłączenie urządzenia.

Mobile Memory Mouse 8000 trafi do sprzedaży w październiku w cenie 100 USD. Więcej na jej temat można znaleźć pod tym adresem. - http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/productdetails.aspx?pid=098&active_tab=systemrequirements

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)