Komórka za złotówkę? Nie dziękuję

Komórka za złotówkę? Nie dziękuję

Komórka za złotówkę? Nie dziękuję
26.02.2009 22:00, aktualizacja: 27.02.2009 15:25

Jak podaje dziennik Rzeczypospolita, w minionym roku w Polsce sprzedano prawie 2 miliony telefonów komórkowych bez simlocków. Od końca 2008 roku Polacy niechętnie korzystają z ofert za "symboliczną złotówkę" i coraz częściej kupują telefony za pełną cenę poza sieciami operatorów.

Według dziennika Rzeczpospolita, co roku w Polsce sprzedaje się do 1. milionów sztuk telefonów komórkowych. Zdecydowana większość z tego jest sprzedawana w salonach operatorów. Klienci zazwyczaj wybierają telefony w ofertach za "symboliczną złotówkę", a w zamian za to podpisują z operatorem dwuletnią umowę o świadczenie usług telefonicznych. Jednak jak ocenia Rzeczpospolita, coraz częściej Polacy kupują telefony poza sieciami operatorów (za pełną cenę) - w minionym roku sprzedano blisko 2 miliony aparatów komórkowych bez simloków.

Obraz
© (fot. sxc.hu)

"Coraz więcej klientów decyduje się na zakup telefonu za cenę wyższą niż 1 zł, ale bardziej dostosowanego do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie modelami często niedostępnymi w ofercie wszystkich operatorów - mniej standardowymi, bardziej oryginalnymi" - mówi Piotr Bubak, dyrektor marketingu w Nokia Poland.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)