Kombinuj do woli - nowa płyta indukcyjna Bosch

Kombinuj do woli - nowa płyta indukcyjna Bosch

Kombinuj do woli - nowa płyta indukcyjna Bosch
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.04.2014 13:44

Nowa płyta Bosch Combi Induction stwarza więcej swobodnej przestrzeni gotowania. Dzięki połączeniu dwóch oddzielnych pól, możliwe stało się gotowanie w większych naczyniach o nietypowych kształtach.

Wydzielona strefa Combi umożliwia gotowanie w większych naczyniach prostokątnych i owalnych, takich jak np. brytfanny. W efekcie płyta wyposażona jest w cztery indukcyjne strefy grzewcze, w tym jedna z nich jest podwójną strefą Combi. Dla każdego z pól grzania można zastosować 1. poziomów mocy, zaś o ich precyzyjny wybór zadba sterowanie dotykowe DirectSelect. Komfort i wygodę użytkowania wzbogaca także funkcja MoveMode. Uruchamiana jednym dotknięciem zapewnia szybkie zagotowanie potrawy i późniejsze utrzymanie jej w cieple, bez konieczności zmiany ustawień na panelu sterowania. Jak to działa? Po zagotowaniu, przesuwając naczynie na pole powyżej, powodujemy automatyczne włączenie tej strefy na pierwszy poziom grzania, podtrzymujący temperaturę.

Rozlane mleko? To żaden problem, odkąd płyta została wyposażona w funkcję Krótkiego czyszczenia. Dzięki niej możemy ją wyłączyć, wytrzeć, a po chwili powrócić do gotowania według wcześniej określonych ustawień. Z myślą o najmłodszych, płyta została wyposażona także w zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci.

Cena: 2880 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)