Kolejny Apple iPhone będzie cały z wyświetlacza

Kolejny Apple iPhone będzie cały z wyświetlacza17.06.2016 14:53
Kolejny Apple iPhone będzie cały z wyświetlacza

Wszystko wskazuje, że kolejny iPhone, pokazany w przyszłym roku, będzie przełomowym urządzeniem, na miarę pierwszych telefonów Apple’a

Wszystko wskazuje, że kolejny iPhone'a. Wiele wskazuje, że telefon, który zapewne będzie nazywał się iPhone 8. będzie w całości składał się z wyświetlacza. Zgadza się - boki oraz tył mogą zostać pokryte ekranem dotykowym.

288766801058478227
© (fot. APPLE/UNITED STATES PATENT AND TRADEMARK OFFICE)

Skąd tak daleko posunięte wnioski? Apple otrzymał kolejny patent w miniony wtorek, 1. czerwca 2016 r. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie był to dokument potwierdzający to, o czym mówi się od jakiegoś czasu - iPhone 8 będzie telefonem składającym się w całości z wyświetlacza, przynajmniej na zewnątrz urządzenia.

W dokumentach znaleźć można wzmianki o tym, że całość urządzenia, łącznie z bokami oraz tyłem, składa się z ekranu dotykowego. Zgadza się, opatentowane urządzenie nie ma żadnych przycisków na bokach. Ekran opisany jest, jako elastyczny wyświetlacz, który będzie niejako owinięty wokół telefonu, tworząc jedną całość, po której będzie można przesuwać zarówno zdjęcia, jak i filmy.

288766801058674835
© (fot. APPLE/UNITED STATES PATENT AND TRADEMARK OFFICE)

Na rysunkach można również zauważyć ogromne gniazdo, które zapewne zostanie zastąpione złączem Lightning. Skąd stare złącze w nowym patencie? Wniosek, na który został przyznany patent, trafił do urzędu w 201. r., a od tego czasu sporo się zmieniło.

Cóż, o ile zapowiedzi dotyczące tegorocznej premiery nowego telefonu od Apple'a jasno pokazują, że nie będzie wiele się różnił od iPhone'a 6. to wszystko wskazuje, że następca - iPhone 7 - może być urządzeniem na jakie wszyscy czekamy.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)