Kolejne transmitery do internetu z gniazdka elektrycznego

Kolejne transmitery do internetu z gniazdka elektrycznego

Kolejne transmitery do internetu z gniazdka elektrycznego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.02.2014 13:44, aktualizacja: 20.02.2014 15:14

TP-LINK wprowadził na rynek nową generację transmiterów sieciowych oferujących przesyłanie danych z prędkością do 600 Mb/s. Pierwszym, dostępnym w sprzedaży urządzeniem zgodnym z standardem AV600 jest TL-PA6010.

Każdy z transmiterów TL-PA601. jest wyposażony w gigabitowy port Ethernet, który umożliwia transmitowanie wielu strumieni wideo w jakości HD. Transmitery nowej generacji wykorzystują także ulepszony tryb oszczędzania energii, który pozwala na redukcję poboru prądu sięgającą 80%.

Atutem transmiterów TP-LINK jest możliwość szybkiego zbudowania w pełni funkcjonalnej sieci domowej bez potrzeby korzystania z usług specjalistów. Wystarczy tylko podłączyć dwa (lub więcej) transmitery do gniazdek elektrycznych. Ponadto, dzięki przyciskowi Pair, można łatwo zabezpieczyć przesyłane dane oraz rozbudować funkcjonującą sieć o kolejne transmitery/punkty dostępowe.

W przypadku rozbudowanych sieci bardzo przydatna będzie funkcja QoS, umożliwiająca ustawienie priorytetów transmisji danych dla poszczególnych urządzeń i zastosowań.

Cena (za parę): 330 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)