Klawiatura Optimus zyska konkurencję

Klawiatura Optimus zyska konkurencję
Źródło zdjęć: © IDG

25.01.2008 09:00, aktual.: 25.01.2008 10:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firmy Foxconn i United Keys podpisały porozumienie, na mocy którego ma powstać klawiatura z wyświetlaczami zintegrowanymi z klawiszami. Urządzenie będzie więc konkurencją nie tylko dla produktów Logitecha czy Microsoftu, ale przede wszystkim dla klawiatury Optimus firmy Art Lebedev.

Niestety, nie ma zbyt wielu informacji na temat klawiatury. Na razie wiemy tylko tyle, że zostanie ona wyposażona w dziewięć programowalnych klawiszy z wyświetlaczami i ma trafić przede do rąk graczy. Nie wiadomo, ile klawiatura będzie kosztowała. Jej producenci zapowiedzieli jedynie, że wkrótce trafi na rynek.

W oświadczeniu United Keys znalazły się jedynie słowa o "odpowiedniej cenie" oraz zapowiedź udostępnienia wcześniej pilotażowego produktu.

Obraz
© Optimus Maximus (fot. IDG)

Warto wspomnieć, że podobne urządzenie zapowiedziała już przed wieloma miesiącami rosyjska firma Art Lebedev - jednak premiera jej produktu ( klawiatury Optimus ) wciąż jest przekładana. Pod koniec grudnia poinformowano, że nastąpi ona najwcześniej w lutym ( pisaliśmy o tym w tekście "OLED-owa klawiatura znów opóźniona" - http://www.pcworld.pl/news/135091.html.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)