Keeley Lake - rewolucja od Intela, ale czy na pewno?

Keeley Lake - rewolucja od Intela, ale czy na pewno?
Źródło zdjęć: © Intel

01.06.2011 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas odbywających się na Tajwanie targów Computex Intel zaprezentował Keeley Lake - innowacyjny projekt mobilnego urządzenia z obrotowym ekranem dotykowym, oparty na nowej platformie Intel Atom dla netbooków o nazwie kodowej Cedar Trail

Podczas odbywających się na Tajwanie targów Computex Intel zaprezentował Keeley Lake - projekt mobilnego urządzenia z obrotowym ekranem dotykowym, oparty na nowej platformie Intel Atom dla netbooków o nazwie kodowej Cedar Trail.

Jak zachwalają nowy pomysł przedstawiciele Intela, Keeley Lake zamknięty w cienkiej obudowie o grubości 17-2. mm łączy w sobie najlepsze cechy netbooka i tabletu, umożliwiając obsługę zarówno z poziomu klawiatury, jak i dotykowego wyświetlacza.

Obraz
© (fot. Intel)

Urządzenia Keeley Lake korzystające z platformy Cedar Trail, działają w oparciu o różne systemy operacyjne, w tym Chrome OS, MeeGo czy Windows.

Czy jednak nowy produkt Intela to rzeczywiście taka wielka rewolucja? Podobne rozwiązania konkurencji oglądaliśmy już co najmniej kilkakrotnie. Poczekajmy więc na więcej szczegółów technicznych i pierwsze testy urządzenia, zanim okrzykniemy Keeley Lake hitem sezonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)