Kaspersky najczęściej wybieranym antywirusem w Europie

Kaspersky najczęściej wybieranym antywirusem w Europie

Kaspersky najczęściej wybieranym antywirusem w Europie
Źródło zdjęć: © Kaspersky
15.01.2009 12:44, aktualizacja: 15.01.2009 14:15

Zgodnie z najnowszymi danymi dostarczonymi przez organizację GfK Retail and Technology, ponad jedna trzecia europejskich klientów kupuje rozwiązania antywirusowe firmy Kaspersky Lab. Dane bazują na badaniu GfK Retail Panel przeprowadzonym dla segmentu „Anti Virus” w okresie sierpień – październik 2008 r. Kaspersky Lab pozostaje liderem w Europie Zachodniej (dane dla sześciu krajów łącznie).

„Jesteśmy dumni z tego, że Europejczycy ufają naszej technologii i naszym rozwiązaniom”, mówi Ralf Tegethoff, Regional Director Consumer Business, Kaspersky Lab Europe. “Chronimy miliony klientów przed atakami przeprowadzanymi każdego dnia przed cyberprzestępców. Ataki te nie są już niewinną grą, w którą dawniej bawili się młodociani hakerzy. Teraz mamy do czynienia z wysoce rozwiniętymi i zorganizowanymi grupami cyberprzestępców, którzy dysponują coraz bardziej zaawansowanymi metodami i mają tylko jeden cel: zarobić pieniądze.”

Wybór Europejczyków
Wyniki badania przeprowadzonego przez GfK Retail and Technology, czołową na świecie organizację zajmującą się badaniem rynku i śledzeniem punktów sprzedaży (ang. Point-of-Sale –. POS) w odniesieniu do rynku technicznych produktów konsumpcyjnych i mediów rozrywkowych, ujawniają, że Kaspersky Lab należy do grupy czołowych marek na poziomie europejskim. Takie zaangażowanie klientów świadczy nie tylko o jakości produktu, ale także o zwiększającej się świadomości Internautów w zakresie cyberprzestepczości.

Obraz

Ceny i dostępność
Kaspersky Anti-Virus 2009 jest dostępny w cenie 129 zł (sugerowana cena detaliczna brutto; licencja na 1 rok). Więcej informacji o generacji 2009 produktów firmy Kaspersky Lab dla użytkowników indywidualnych można znaleźć na stronie: http://www.kaspersky.pl/wersja2009.html.
W celu przetestowania produktów Kaspersky Lab z linii 200. można skorzystać z bezpłatnych wersji trial. Znajdują się one na stronie: http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)