Karta dźwiękowa Sound Blaster Z już w Polsce

Karta dźwiękowa Sound Blaster Z już w Polsce14.11.2012 16:13
Karta dźwiękowa Sound Blaster Z już w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Creative wprowadza na rynek nową kartę dźwiękową Sound Blaster Z. Sercem karty jest wydajny procesor dźwięku i głosu Sound Core3D, współpracujący z technologiami SBX Pro Studio Pro, które pozwalają na odtwarzanie realistycznego, przestrzennego dźwięku i na pełną personalizację efektów audio.

W karcie dźwiękowej Creative Sound Blaster Z zaimplementowano także technologie CrystalVoice, która w rozmowach głosowych i grach dba o czysty i bogaty dźwięk bez zakłóceń i pogłosu. Karta wyposażona została również w zewnętrzny mikrofon Sound Blaster z układem formowania wiązki, umożliwiającym rozmowy z wykorzystaniem zestawu głośnomówiącego.

Sound Blaster Z oferuje odstęp sygnału od szumu na poziomie 11. dB, co jest wartością znacząco wyższą, niż większość zintegrowanych kart dźwiękowych. Wzmacniacz słuchawek 600 Ohm oraz wsparcie przejścia 192kHz to kolejne zalety produktu Creative. Pożytecznym dodatkiem jest przełącznik między słuchawkami a głośnikami, który obsługiwać można poprzez oprogramowanie Sound Blaster Control Panel. Funkcje Dolby Digital Live i DTS Connect umożliwiają przesyłanie sygnału audio do dekodera lub zestawu kina domowego za pośrednictwem pojedynczego kabla, i dają możliwość uzyskania dźwięku wielokanałowego 5.1 z dowolnego źródła.

Cena: 399 zł.

Minimalne wymagania systemowe • Procesor Intel Core2 Duo lub odpowiadający mu procesor AMD 2,2 GHz bądź szybszy
• Płyta główna z chipsetem Intel, AMD lub innym, w pełni zgodnym
Microsoft Windows 8 (32/64-bit), Windows 7 (32/64-bit)
• 1 GB pamięci RAM
• Ponad 600 MB wolnej przestrzeni dyskowej
• Wolne gniazdo PCI Express (x1, x4 lub x16)
• Dostępny napęd CD-ROM lub DVD-ROM

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)