Kanały HD w telewizji satelitarnej TP

Kanały HD w telewizji satelitarnej TP

Kanały HD w telewizji satelitarnej TP
11.05.2010 09:03, aktualizacja: 14.09.2015 15:45

Od 12 maja oferta programowa satelitarnej usługi telewizyjnej TP zostanie wzbogacona o 6 kanałów nadawanych w rozdzielczości High Definition. Znajdziemy tu wszystkie najchętniej oglądane w jakości HD programy - filmowe hity i najlepsze seriale, fascynujące dokumenty przyrodnicze, programy rozrywkowe, a także dużą dawkę sportu.

Od 12 maja oferta programowa satelitarnej usługi telewizyjnej TP zostanie wzbogacona o 6 kanałów nadawanych w rozdzielczości High Definition. Znajdziemy tu wszystkie najchętniej oglądane w jakości HD programy - filmowe hity i seriale, dokumenty przyrodnicze, programy rozrywkowe, a także dużą dawkę sportu. Jakie seriale dziś można obejrzeć sprawdzimy na stronie tv.wp.pl stronie z programem tv od wp.pl

Klienci, którzy chcą mieć dostęp do programów w najwyższej jakości obrazu, mogą zamówić pakiet pięciu kanałów HD składający się z FOX Life HD, Nat Geo Wild HD, MTVNHD, Eurosport HD oraz Eurosport 2 HD. Będzie on dostępny dla użytkowników pakietu M lub wyższego, w cenie 19,9. zł z VAT.

Ponadto, kanał filmowy HBO HD dołączy do istniejącego pakietu HBO (HBO, HBO2 i HBO Comedy) bez zmiany jego ceny. W ramach trwającej właśnie promocji, kupując pakiet HBO razem z kanałem Orange sport, całość jest dostępna w cenie HBO, czyli za 29,9. zł z VAT miesięcznie, a przy umowie na 24 miesiące - przez pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie.

Jeszcze w tym roku TP planuje udostępnić kanały w wysokiej rozdzielczości również klientom korzystającym z usługi telewizyjnej w technologii kablowej (IPTV).

_ Lista kanałów znajduje się na kolejnej stronie. _ HBO HD - to kanał premier filmowych, w którym zobaczymy najsłynniejsze gwiazdy filmowe w największych hollywoodzkich produkcjach w jakości HD. Program HBO HD jest identyczny z ramówką głównego kanału HBO, obraz zakodowany jest jednak w rozdzielczości High Definition. Dźwięk w wersji oryginalnej jest nadawany w Dolby Digital. HBO HD nadaje 7 dni w tygodniu, 2. godziny na dobę, bez reklam.

FOX Life HD - kanał filmowy prezentujący najnowsze, kultowe seriale pochodzące z największych amerykańskich studiów filmowych. Znakomita większość z nich jest po raz pierwszy prezentowana na polskich ekranach. Kanał FOX Life HD stworzono dla miłośników seriali, którzy cenią wysoką jakość dźwięku i obrazu. Na FOX Life HD prezentowane są takie tytuły jak: „Desperate Housewives - Gotowe na wszystko", „Brzydula Betty", poruszający „Grey's Anatomy - Chirurdzy", nieprzewidywalny „Zaklinacz dusz", czy „Mad Men" oraz „Mental", które na całym świecie biją rekordy popularności.

Nat Geo Wild HD - technologia HD w połączeniu z ponad stuletnim doświadczeniem Towarzystwa National Geographic to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Nat Geo Wild HD pozwala zajrzeć do najdzikszych zakątków Ziemi, dotychczas nie pokazywanych w telewizji w jakości high definition. Niesamowite obrazy i fascynujące historie zabierają widza w ekscytujące podróże przez niezbadane głębiny oceanów i najbardziej odludne pustynie, przybliżają świat dzikich zwierząt. Nat Geo Wild HD pozwala zajrzeć w samo serce akcji, zobaczyć z bliska przyrodę, dzikie zwierzęta czy też niezbadane cudy natury. Na kanale możesz oglądać takie serie jak „Dzika Rosja", „Niebezpieczne spotkania", „Najgroźniejsze zwierzęta świata", „Dziwne praktyki doktora Leahy'ego" czy „W łonie matki".

MTVNHD - pierwszy międzynarodowy kanał muzyczny high definition. Wystartował we wrześniu 200. i dociera już do 27 krajów na trzech kontynentach (w Europie, Ameryce Łacińskiej i w Azji). W programie MTVNHD znajdziemy m.in. koncerty największych gwiazd (m.in. „Unplugged Katy Perry", „Jukebox London Live"), relacje z największych europejskich festiwali (Rock Am Ring, Roskilde, Isle of MTV), a także własne produkcje (listy przebojów „Top 10", „Top 20", „Essentials", „Uncompressed"). Dodatkową atrakcją jest weekendowe pasmo kreskówek Nickelodeona, takich jak „SpongeBob Kanciastoporty" czy „Tak and the Power of Juju".

Eurosport HD - program kanału jest identyczny z ramówką Eurosportu, bardzo cenionego przez widzów i branżowych ekspertów. Oprócz propozycji dotyczących piłki nożnej (Piłkarski Poniedziałek z magazynem Eurogole na czele i transmisjami z międzynarodowych imprez), znajdziemy tu 3 z 4 tenisowych turniejów wielkoszlemowych, komplet turniejów WTA oraz minimum 4 cyklu ATP. Stacja relacjonuje kolarstwo na najwyższym poziomie, włącznie z Giro d'Italia, Tour de France, Vuelta a Espana oraz MŚ na szosie i torze. Sporty motorowe reprezentują m.in. Rajd Dakar, Formuła 2. IRC (styczniowa transmisja na żywo z Rajdu Monte Carlo była rekordowa pod względem obszerności w historii światowej telewizji), MŚ Superbike. Program Eurosportu zadowoli sympatyków sportów zimowych (relacje na żywo z kompletu zawodów PŚ we wszystkich dyscyplinach!), lekkiej atletyki (ME, mityngi, w tym IAAF GP w Ostrawie i Atenach, najsłynniejsze maratony), pływania, snookera i kibiców wielu innych dyscyplin, w tym również sportów walki. Eurosport,
to dominujący kanał pod względem ilości relacji na żywo.

Eurosport 2 HD - to nie tylko uzupełnienie i wsparcie licznych propozycji Eurosportu, ale samodzielny kanał z indywidualną ofertą. Kibice Bundesligi przez cały sezon tylko w Eurosport 2 mogą obejrzeć co tydzień 5 meczów na żywo (dodatkowo najciekawsze spotkanie 2. Bundesligi w poniedziałek). W Eurosport 2 znajdują się transmisje z piłkarskich rozgrywek będących odpowiednikiem europejskiej Ligi Mistrzów, czyli: Azjatyckiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzów CONCACAF, a także J-league - japońskiej ligi krajowej, najsilniejszej w Azji. W ofercie Eurosport 2 znajdują się m.in. Euroliga koszykarek, Eurocup, Ligi Mistrzów piłkarzy i piłkarek ręcznych, a także relacje z prestiżowych zawodów w sportach ekstremalnych letnich i zimowych. Eurosport HD i Eurosport 2 HD to łącznie około 120 dyscyplin sportowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)