Kamiński: w styczniu uruchomimy "PiS-TV"

Kamiński: w styczniu uruchomimy "PiS-TV"

Kamiński: w styczniu uruchomimy "PiS-TV"
Źródło zdjęć: © WP.PL
13.01.2008 15:55, aktualizacja: 14.01.2008 13:58

Prawo i Sprawiedliwość jeszcze w styczniu
uruchomi w internecie "PiS TV" - poinformował rzecznik klubu PiS Mariusz Kamiński. Jak zapowiedział, strona
partii będzie stopniowo urozmaicana i unowocześniania.

Kamiński powiedział, że na nowej stronie PiS powstanie specjalny dział - "PiS TV". Jak dodał, znajdą się tam "bez żadnych cięć" relacje z konferencji prasowych PiS, wideoblogi i wypowiedzi polityków tej partii na najciekawsze tematy dnia.

_ Jeśli tematem dnia będzie służba zdrowia, to na naszej stronie znajdzie się krótka wypowiedź np. b. ministra zdrowia Zbigniewa Religi _ - zapowiedział rzecznik klubu PiS.

Kamiński powiedział, że na stronie PiS - oprócz wideobloga prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego - znajdą się wideoblogi innych czołowych polityków PiS. _ To będzie forma komunikacji z naszymi wyborcami _ - zaznaczył.

Dodał też, że na stronie znajdą się wypowiedzi polityków PiS na temat istotnych ustaw. _ Będziemy nagrywać programy, w których politycy będą tłumaczyli, o co chodzi w tych ustawach i jakie to ma znaczenie dla obywateli _ - dodał.

Kamiński podkreślił, że wszystkie nowoczesne partie na Zachodzie maja takie internetowe strony TV, jakie planuje uruchomić PiS.

Obraz
© PiS TV (fot. WP /karykatura A.Krynicki)

Poinformował też, że na stronie powstanie dział - "Bez krawata" - gdzie - jak powiedział - "na luzie" będą przedstawiani posłowie PiS. Mają się też pojawić gry internetowe i różne gadżety.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)