Kamera sportowa Tracer Xtreme SJ 4000 - prawie jak GoPro

Kamera sportowa Tracer Xtreme SJ 4000 - prawie jak GoPro
16.09.2014 15:16
Kamera sportowa Tracer Xtreme SJ 4000 - prawie jak GoPro
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Pojawienie się na rynku kamer sportowych zrewolucjonizowało podejście do nagrywania amatorskich materiałów wideo. W sprzęcie rozkochali się zarówno fani ekstramlnych wrażeń jak i twórcy filmików z wyjazdów wakacyjnych. Niestety problemem jest wysoka cena tego typu urządzeń. Osoby, które nie chcą rezygnować z doskonałej jakości, a jednocześnie chciałyby uniknąć dużych wydatków na sprzęt mogą spojrzeć w stronę kamerki Tracer Xtreme SJ 4000.

Za pomocą Tracer Xtreme SJ 400. możemy rejestrować video w rozdzielczości Full HD (1080p) w trybie 30 FPS, a także wykonywać zdjęcia (zarówno pojedyncze jak i w trybie poklatkowym) o rozdzielczości do 12 megapikseli. Kamera posiada soczewkę szerokokątną 170 stopni oraz funkcję HDR, rozszerzającą zakres tonalny rejestrowanych kolorów.

Sprzęt cechuje niewielka waga oraz małe wymiary. Kamera posiada wodoodporną (do 30m) i wstrząsoodporną obudowę, dzięki czemu można ją zamontować na kasku lub ramieniu bez obaw, że ulegnie uszkodzeniu. Pełen zestaw akcesoryjny obejmuje 1. elementów montażowych, w tym dodatkowy uchwyt, pozwalający na zamontowanie kamery w samochodzie i wykorzystywanie jej jako wideorejestratora z funkcjami nagrywania w pętli oraz wykrywania ruchu.

Dla posiadaczy akcesoriów innych firm dodatkową zaletą będzie kompatybilność systemu montażowego kamery Tracera z zestawami akcesoriów m.in. do kamer GoPro. Czas pracy na pełnych akumulatorach to około 7. minut, a czas ponownego naładowania to około 3,5 godziny. Urządzenie nagrywa materiały na kartach microSD o maksymalnej pojemności do 32 GB.

Cena: 450 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)