Kamera Logitech QuickCam Vision Pro 9000 for Mac

Kamera Logitech QuickCam Vision Pro 9000 for Mac

Kamera Logitech QuickCam Vision Pro 9000 for Mac
21.12.2009 11:39, aktualizacja: 21.12.2009 11:53

Wbudowana Optyka Carl Zeiss, system automatycznego ogniskowania i 2MP matryca - taką kamerę internetową dla użytkowników Maków przygotowała firma Logitech.

Logitech QuickCam Vision Pro 900. for Mac to wygodna i dobrze wyposażona kamera internetowa stworzona dla osób, które szukają rozwiązania dającego lepszy dźwięk i obraz, niż standardowa kamera wbudowana w komputer. Szczególnie zainteresowane powinny być osoby posiadające starsze monitory Apple Cinema Display, które nie mają wbudowanej kamery oraz właściciele monitorów innych firm. Z QuickCam Vision Pro 9000 ucieszą się również użytkownicy Maków mini.

- Dzięki kamerze Logitecha, właściciele Maków mini będą mogli wreszcie korzystać ze swoich ulubionych video-komunikatorów. Co równie istotne, QuickCam Vision 900. Pro for Mac bez problemu współpracuje ze wszystkimi najbardziej popularnymi komunikatorami. Nieważne, czy korzystamy z makowego iChata, Skype, Yahoo Messengera czy Windows Live Messengera - obraz i dźwięk za każdym razem będą bez zarzutu - przekonuje Paweł Martyniuk, Product Manager odpowiedzialny za akcesoria w iSource S.A.

Obraz
© (fot. Logitech)

Zacznij się ruszać
Ciekawy design i stopka, która pozwala na zamocowanie kamery na dowolnym monitorze lub umieszczenie jej np. na biurku, czynią z niej uniwersalne narzędzie do prowadzenia rozmów wideo.

QuickCam Vision Pro 900. bez problemu radzi sobie nawet z obiektami oddalonymi o niespełna 10 cm. System automatycznego ogniskowania daje swobodę ruchu, koncentrując się na elemencie znajdującym się w środku kadru, takim jak twarz. Gdy osoba kadrze porusza się, kamera internetowa automatycznie śledzi jej ruch i poprawia ostrość obrazu. Obiektyw przesuwa się do przodu i do tyłu, aby zapewnić wyraźny obraz. Dzięki silnikowi z cewką drgającą kamera radzi sobie także ze wstrząsami i wibracjami.

Kamera dobrze sprawdza się także przy słabym oświetleniu. Odpowiedzialna za to specjalna technologia RightLight 2 inteligentnie dopasowuje ustawienia do panujących warunków i generuje najlepszy możliwy obraz. QuickCam wyposażono również w mikrofon, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka i podłączeniu do komputera.

Cena kamery: 519 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)