Jeszcze szybszy Kingston DataTraveler 410

Jeszcze szybszy Kingston DataTraveler 410

23.09.2009 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Europejski oddział Kingston Technology poinformował dzisiaj o wprowadzeniu do swojej oferty nowej wersji pamięci flash USB Kingston DataTraveler 410, zapewniającej szybkości odczytu i zapisu danych na poziomie 20 MB/s, umożliwiającej zabezpieczenie przechowywanych danych hasłem oraz dostępnej w pojemnościach od 4 GB do 32 GB

Europejski oddział Kingston Technology poinformował dzisiaj o wprowadzeniu do swojej oferty nowej wersji pamięci flash USB Kingston DataTraveler 410, zapewniającej szybkości odczytu i zapisu danych na poziomie 20 MB/s, umożliwiającej zabezpieczenie przechowywanych danych hasłem oraz dostępnej w pojemnościach od 4 GB do 32 GB.

Zwiększenie szybkości zapisu i odczytu danych czyni z pamięci DataTraveler 41. idealne rozwiązanie do przenoszenia zdjęć wysokiej rozdzielczości, dużych dokumentów i prezentacji oraz multimedialnych plików audio i wideo. Pamięć wyposażona jest również w oprogramowanie SecureTraveler, umożliwiające użytkownikom wydzielanie tzw. Strefy Prywatnej, w której przechowywane dane zabezpieczane są hasłem.

Obraz
© (fot. Kingston)

Przyspieszenie zapisu i odczytu danych idzie w parze ze zwiększeniem pojemności nowej wersji pamięci DataTraveler 41. - dostępne są obecnie modele o pojemności 16 GB oraz 32 GB. Modele o takich pojemnościach pojawiły się również w innych konsumenckich seriach pamięci flash USB firmy Kingston - DataTraveler I G2, DataTraveler 101 oraz DataTraveler 112 (ich czasy odczytu i zapisu danych pozostały bez zmian - 10 MB/s).

Pamięci Kingston DataTraveler 410 objęte są 5-letnią gwarancją i wsparciem technicznym producenta. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej pod adresem www.kingston.com/europe

Kingston DataTraveler 410. Specyfikacja:
- Pojemności: 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB
- Wymiary: 65,76 mm x 17,98 mm x 10,7 mm
- Szybkość: zapis danych 20MB/s, odczyt danych 20MB/s
- Temperatura pracy: od 0 st. C do 60 st. C
- Temperatura przechowywania: od -20 st. C do 85 st. C
- Praktyczna, składana obudowa chroniąca złącze USB
- Gwarancja: 5 lat
- Ochrona danych: oprogramowanie SecureTraveler dla Windows
- Dodatkowe funkcje: obsługa technologii Windows ReadyBoost

Kompatybilność i cena:

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)