Jenn Air Trifecta - elegancka zmywarka z drewnianym frontem

Jenn Air Trifecta - elegancka zmywarka z drewnianym frontem

Jenn Air Trifecta - elegancka zmywarka z drewnianym frontem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.05.2013 10:04

Nowa zmywarka Jenn-Air nie odbiega od pozostały pozycji z oferty firmy - charakteryzuje się eleganckim wyglądem i wysoką ceną.

Jednak nie tylko wygląd ma wyróżniać nowe urządzenie amerykańskiego producenta. Najnowsza zmywarka Trifecta ma być także wyjątkowo cicha - głośność pracy ma nie przekraczać 4. decybeli w standardowym cyklu.

Urządzenie korzysta z technologii Trifecta, która łączyć ma zmywanie, trójpoziomową filtrację i dynamiczną zmianę prędkości myjek ciśnieniowych. Wymyte naczynia zostaną z kolei wysuszone dzięki technologii Precisji Dry Plus, która łączy działanie specjalnie zaprojektowanego wentylatora i elementu grzejnego.

Oprócz standardowych cyklów, nowa zmywarka Jenn Air posiada także programy przystosowane do mycia drogiej zastawy kryształowej lub naczyń wykonanych z porcelany. Trifecta wyposażona jest w sensory, badające ilość i stopień zabrudzenia naczyń - na podstawie zebranych przez nie danych urządzenie automatycznie dobiera odpowiedni program oraz ilość wody i energii elektrycznej potrzebnej do pracy. Urządzenie posiada też opcję podgrzewania talerzy przed podaniem posiłku.

Jak można się spodziewać, cena urządzenia nie będzie niska. Wahać się będzie od około 2600 *do *5000 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)