Jedyna i niepowtarzalna lampa w kształcie Księżyca

Jedyna i niepowtarzalna lampa w kształcie Księżyca05.10.2015 09:02
Jedyna i niepowtarzalna lampa w kształcie Księżyca
Źródło zdjęć: © indiegogo

Całkiem niedawno mogliśmy podziwiać na niebie tzw. super Księżyc. Teraz możemy go mieć w naszym domu każdego wieczoru, a to wszystko za sprawą tajwańskiej fimry Acorn Studia, która zaprezentowała całkiem nowy system oświetlania o nazwie Luna.

Jak sama nazwa wskazuje lampa swoim wyglądem dosłownie nawiązuje do naszego srebrnego globu, który każdej nocy możemy obserwować ponad naszymi głowami. Jak widać na poniższych obrazkach producent bardzo wiernie odwzorował jego topografię na obudowie lampy. Za to podświetlenie zostało umieszczone w jej wnętrzu, co dodatkowo podnosi realizm tego produktu i sprawia, że faktycznie przypomina prawdziwy Księżyc.

288756963234560147
© (fot. indiegogo)

Luna oferowana jest w siedmiu różnych rozmiarach i jest odporna na wodę oraz wysoką temperaturę. Lampa została wykonana z włókna szklanego oraz nietoksycznego lateksu. Oczywiście poziom światła możemy sami regulować. Warto również wspomnieć o tym, że urządzenie możemy nie tylko położyć na podłodze, ale również zawiesić na suficie. Poza tym Luna nie potrzebuje zewnętrznego zasilania, ponieważ posiada energooszczędne źródło światła w technologii LED oraz wbudowany akumulator.

288756963234691219
© (fot. indiegogo)

Luna już niedługo pojawi się w sprzedaży i w zależności od rozmiaru kosztować będzie od 7. do 875 dolarów (od 285 do 3325 zł).

Zobacz także lampę wykonaną z czekolady

Źródło: indiegogo / WP

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)