JBL OnBeat - uniwersalna stacja dokująca

JBL OnBeat - uniwersalna stacja dokująca

JBL OnBeat - uniwersalna stacja dokująca
Źródło zdjęć: © Producenta
01.04.2011 14:19

Firma JBL zaprezentowała bardzo ciekawą stację dokująca do urządzeń Apple – model JBL OnBeat. Urządzenie jest uniwersalne – oprócz iPada pozwala naładować iPhone’a i iPod’a...

Firma JBL zaprezentowała bardzo ciekawą stację dokująca do urządzeń Apple – model JBL OnBeat. Urządzenie jest uniwersalne – oprócz iPada pozwala naładować iPhone’a i iPod’a.

Stacja dokująca JBL OnBeat oprócz funkcji ładowania, oferuje dobrej jakości dźwięk oraz wyjście wideo. W zestawie ze stacją znajdziemy przystawki, które pozwolą na podłączenie dowolnego tabletu, telefonu komórkowego czy odtwarzacza multimedialnego, sygnowanego logiem nadgryzionego jabłka. Co ciekawe, urządzenia Apple mogą być zadokowane w pozycji poziomej lub pionowej. Warto dodać, iż producent przewidział również podłączenie praktycznie każdego urządzenia wyposażonego w złącze jack 3.5 mm.

Obraz
© (fot. Producenta)

Dobre brzmienie mają zapewnić dwa głośniki o łącznej mocy 1. W. Port USB pozwoli na synchronizację z iTunes. Wyjście wideo pozwoli na wyświetlanie filmów na dużym ekranie – np. na telewizorze. Ponadto w zestawie znajdziemy pilot zdalnego sterowania na podczerwień.

JBL OnBeat zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Stacja dokująca będzie dostępna w dwóch kolorach do wyboru: czarnym i białym, a jej cena wyniesie niespełna 150 USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)