Jak zwiększyć pojemność Dropboxa o 5 GB za darmo?

Jak zwiększyć pojemność Dropboxa o 5 GB za darmo?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.02.2012 16:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Im więcej miejsca na Dropboxie tym lepiej. Wiadomo! A im więcej megabajtów dostaje się za darmo, tym lepiej dla Twojego portfela. A właśnie teraz możesz powiększyć swojego Dropboxa nawet o 5 GB - za darmo. Podpowiadamy jak to zrobić.

Aktualnie trwają beta testy nowego eksperymentalnego Dropboxa 1.3.12. Wprowadza on nową funkcjonalnośc polegającą na automatycznym zasysaniu w chmurę zdjęć i wideo z kamer, smarphone'ów i kart SD. Zasadniczo działać ma to w ten sposób, że kiedy tylko podepniesz aparat do komputera Dropbox rozpocznie upload zdjęć na twoje konto a Ty otrzymasz na nim 500 MB darmowego miejsca.

To jeszcze nie wszystko. Za każde 50. MB zdjęć i wideo, które zuploadujesz w ramach testów, otrzymasz bonus w postaci kolejnych 500 MB. Powtarzać do uzyskania zadowalających rezultatów lub osiągnięcia 4,5 GB, które jest limitem tej akcji. W sumie dostaniesz więc nawet 5 GB, których nigdy nie będziesz musiał oddać.

Oczywiście jest to dopiero beta, więc należałoby podejść pewną rezerwą i nie powierzać tej wersji Dropboxa wyjątkowo cennych zdjęć. Tak czy inaczej wystarczy tylko podpiąć aparat i uploadować zdjęcia.

Eksperymentalną betę Dropboxa znajdziecie na ich forum. Tam także możecie dowiedzieć się szczegółów na temat builda 1.3.12.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)