Jak zwiększyć pojemność Dropboxa o 5 GB za darmo?

Jak zwiększyć pojemność Dropboxa o 5 GB za darmo?03.02.2012 16:02
Jak zwiększyć pojemność Dropboxa o 5 GB za darmo?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Im więcej miejsca na Dropboxie tym lepiej. Wiadomo! A im więcej megabajtów dostaje się za darmo, tym lepiej dla Twojego portfela. A właśnie teraz możesz powiększyć swojego Dropboxa nawet o 5 GB - za darmo. Podpowiadamy jak to zrobić.

Aktualnie trwają beta testy nowego eksperymentalnego Dropboxa 1.3.12. Wprowadza on nową funkcjonalnośc polegającą na automatycznym zasysaniu w chmurę zdjęć i wideo z kamer, smarphone'ów i kart SD. Zasadniczo działać ma to w ten sposób, że kiedy tylko podepniesz aparat do komputera Dropbox rozpocznie upload zdjęć na twoje konto a Ty otrzymasz na nim 500 MB darmowego miejsca.

To jeszcze nie wszystko. Za każde 50. MB zdjęć i wideo, które zuploadujesz w ramach testów, otrzymasz bonus w postaci kolejnych 500 MB. Powtarzać do uzyskania zadowalających rezultatów lub osiągnięcia 4,5 GB, które jest limitem tej akcji. W sumie dostaniesz więc nawet 5 GB, których nigdy nie będziesz musiał oddać.

Oczywiście jest to dopiero beta, więc należałoby podejść pewną rezerwą i nie powierzać tej wersji Dropboxa wyjątkowo cennych zdjęć. Tak czy inaczej wystarczy tylko podpiąć aparat i uploadować zdjęcia.

Eksperymentalną betę Dropboxa znajdziecie na ich forum. Tam także możecie dowiedzieć się szczegółów na temat builda 1.3.12.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)