Jak zaprogramować pralkę, aby nie zniszczyć ubrań? HotPoint zna odpowiedź

Jak zaprogramować pralkę, aby nie zniszczyć ubrań? HotPoint zna odpowiedź

Jak zaprogramować pralkę, aby nie zniszczyć ubrań? HotPoint zna odpowiedź
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
17.09.2015 15:00

Sweter z wełny, delikatne bluzki i koszule – jak je prać? Każdy z nas zna ten moment, kiedy stoimy nad pralką i głowimy się „Jak ją zaprogramować, żeby nie zniszczyć ubrania”. Ile proszku dodać? A może zastosować detergent w płynie? W jakiej temperaturze należy to prać i czy mogę ustawić wirowanie? Marka Hotpoint zna odpowiedź na powyższe dylematy.

Częste pranie i wysokie temperatury mogą niszczyć tkaniny. Dlatego nowe pralki marki Hotpoint zostały wyposażone w specjalny cykl usuwania plam, nawet tych najbardziej uporczywych, bez konieczności stosowania wysokich temperatur.

W standardowych pralkach dostępnych na rynku detergent opada na dno razem z wodą i zmieszanie następuje dopiero po podgrzaniu wody. Dzięki technologii DIRECT INJECTION zastosowanej w wybranych modelach pralek Hotpoint, woda i detergent na początku cyklu są mieszane razem, w celu lepszego wnikania w tkaninę. Istotna przy usuwaniu plam jest także technologia DIGITAL MOTION. Jest to 1. nowych ruchów bębna w jednym cyklu odplamiania. Najnowsza linia pralek Hotpoint została wyposażona w dodatkową szufladę, w które znajdziemy wysuwaną zakładkę. Ta ciekawie ukryta lista, wskaże nam odpowiedni program, temperaturę i pozostałe parametry niezbędne do usunięcia zabrudzeń z danej tkaniny.
Najnowsza linia pralek marki Hotpoint posiada odznaczenie „Wool Hand Wash Safe”. Dzięki temu włókna wełny nie skręcają się i pozostają zawsze w odpowiednim ułożeniu. Jest to gwarancja efektów prania wełny, materiałów delikatnych (jak kaszmir) lub przeznaczonych wyłącznie do prania ręcznego.

Drzwi i pokrętło dostępne są w pięciu kolorach wykończenia: białym, czarnym, antracytowym, srebrnym i inoxowym.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)