Jak zaprogramować pralkę, aby nie zniszczyć ubrań? HotPoint zna odpowiedź

Jak zaprogramować pralkę, aby nie zniszczyć ubrań? HotPoint zna odpowiedź17.09.2015 15:00
Jak zaprogramować pralkę, aby nie zniszczyć ubrań? HotPoint zna odpowiedź
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

Sweter z wełny, delikatne bluzki i koszule – jak je prać? Każdy z nas zna ten moment, kiedy stoimy nad pralką i głowimy się „Jak ją zaprogramować, żeby nie zniszczyć ubrania”. Ile proszku dodać? A może zastosować detergent w płynie? W jakiej temperaturze należy to prać i czy mogę ustawić wirowanie? Marka Hotpoint zna odpowiedź na powyższe dylematy.

Częste pranie i wysokie temperatury mogą niszczyć tkaniny. Dlatego nowe pralki marki Hotpoint zostały wyposażone w specjalny cykl usuwania plam, nawet tych najbardziej uporczywych, bez konieczności stosowania wysokich temperatur.

W standardowych pralkach dostępnych na rynku detergent opada na dno razem z wodą i zmieszanie następuje dopiero po podgrzaniu wody. Dzięki technologii DIRECT INJECTION zastosowanej w wybranych modelach pralek Hotpoint, woda i detergent na początku cyklu są mieszane razem, w celu lepszego wnikania w tkaninę. Istotna przy usuwaniu plam jest także technologia DIGITAL MOTION. Jest to 1. nowych ruchów bębna w jednym cyklu odplamiania. Najnowsza linia pralek Hotpoint została wyposażona w dodatkową szufladę, w które znajdziemy wysuwaną zakładkę. Ta ciekawie ukryta lista, wskaże nam odpowiedni program, temperaturę i pozostałe parametry niezbędne do usunięcia zabrudzeń z danej tkaniny.
Najnowsza linia pralek marki Hotpoint posiada odznaczenie „Wool Hand Wash Safe”. Dzięki temu włókna wełny nie skręcają się i pozostają zawsze w odpowiednim ułożeniu. Jest to gwarancja efektów prania wełny, materiałów delikatnych (jak kaszmir) lub przeznaczonych wyłącznie do prania ręcznego.

Drzwi i pokrętło dostępne są w pięciu kolorach wykończenia: białym, czarnym, antracytowym, srebrnym i inoxowym.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)