Jak wypełnić PITa w 5 minut?

Jak wypełnić PITa w 5 minut?

Jak wypełnić PITa w 5 minut?
Źródło zdjęć: © e-pity.pl
08.02.2011 13:00

Choć do rozliczenia podatku za ubiegły rok pozostało jeszcze sporo czasu, warto nie czekać do ostatniej chwili. W wypełnieniu deklaracji mogą nam pomóc rozmaite programy dostępne w sieci całkowicie za darmo...

Choć do rozliczenia podatku za ubiegły rok pozostało jeszcze sporo czasu, warto nie czekać do ostatniej chwili. W wypełnieniu deklaracji mogą nam pomóc rozmaite programy dostępne w sieci całkowicie za darmo. Jednym z nich jest aplikacja e-pity 2010. Z jej pomocą szybko i bezpiecznie wypełnimy, a następnie wydrukujemy deklaracje podatkowe za ubiegły 2010 rok.

E-pity 201. to darmowy program do wypełniania deklaracji podatkowych. Przeznaczony jest dla każdego, ponieważ jest bezpłatny i prosty w obsłudze. Dzięki niemu oswoisz się z urzędowymi procedurami, a swój PIT rozliczysz szybko i bezpiecznie. Wypełnienie PITa trwa kilka minut. Program e-pity krok po kroku podpowie co zrobić i na bieżąco wyjaśni wszystkie wątpliwości. Umożliwia wypełnienie wszystkich rodzajów deklaracji:

- dla osób indywidualnych: PIT-37. PIT-36, PIT-36L, PIT-38, PIT-39, NIP-3, NIP-1, EDG-1, NIP/B, ponadto deklarację PIT-28 z załącznikami PIT-28/A i PIT-28/B oraz załączniki PIT/O, PIT/D, PIT/2K, PIT/M, PIT/Z, PIT/ZG,

- dla firm: PIT-11. PIT-40, PIT-4R, PIT-12, EDG-1.

Gotowy formularz PIT możesz wysłać drogą elektroniczną lub zanieść go osobiście do właściwego urzędu skarbowego.

Program e-pity 201. promuje także ideę społecznego zaangażowania. W programie istnieje mozliwość wyboru Organizacji Pożytku Publicznego, którą chcemy wspomóc finansowo.

Program jest dostępny dla systemów operacyjnych: Windows, Mac OS X, Linux: Red Hat, openSUSE, UBuntu, Unix: Solaris 1. oraz dla przeglądarek: Internet Explorer, Firefox, Netscape, Safari, Opera.

Pobierz bezpłatny, prosty i bezpieczny program e-pity i miej PITa z głowy:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)