Trwa ładowanie...
drr8x8p

Jak ściągać z YouTube? Aby pobrać film nie potrzebujesz żadnego dodatkowego programu

Jeszcze do niedawna pobranie filmu z YouTube wymagało korzystania z dodatkowego oprogramowania. Teraz sprawa jest dużo prostsza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paris, France - January 03, 2017 : YouTube website home page. YouTube is a video-sharing website, created by three former PayPal employees and owned by Google since late 2006.
Paris, France - January 03, 2017 : YouTube website home page. YouTube is a video-sharing website, created by three former PayPal employees and owned by Google since late 2006. (123RF)
drr8x8p

Bez dodatkowego oprogramowania i z gwarancją legalności - pobieranie filmów z YouTube nigdy nie było prostsze. A to dlatego, że w Polsce od jakiegoś czasu wreszcie działa YouTube Premium.

Jak ściągać z YouTube?

Jedną z najważniejszych funkcji YouTube Premium - czyli płatnego YouTube'a - jest pobieranie i oglądanie materiałów w trybie offline. Dotyczy to zarówno filmów i teledysków, jak i muzyki. Opcja ta pozwala nam słuchać utworów z aplikacji YouTube Music bez reklam, offline i przy zablokowanym ekranie.

drr8x8p

YouTube: pobieranie filmów za darmo

YouTube Premium oferuje kilka planów subskrypcji w różnych cenach. Podstawowa wersja to koszt 23,99 zł miesięcznie, ale możemy również skorzystać z planu rodzinnego lub zniżek dla studentów.

Co jednak najważniejsze, YouTube Premium możemy testować przez trzy miesiące za darmo. W tym czasie pobierzemy więc interesujące nas treści i odtworzymy w aplikacji nawet bez dostępu do internetu.

YouTube Premium to najprostsza i przede wszystkim legalna opcja ściągania materiałów z YouTube. Należy pamiętać, że pobieranie plików przy pomocy różnych programów bądź stron może naruszyć prawo autorskie.

drr8x8p

Podziel się opinią

Share
drr8x8p
drr8x8p
Więcej tematów