Jak ściągać z YouTube? Aby pobrać film nie potrzebujesz żadnego dodatkowego programu

Jak ściągać z YouTube? Aby pobrać film nie potrzebujesz żadnego dodatkowego programu
Źródło zdjęć: © 123RF

07.12.2019 17:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze do niedawna pobranie filmu z YouTube wymagało korzystania z dodatkowego oprogramowania. Teraz sprawa jest dużo prostsza.

Bez dodatkowego oprogramowania i z gwarancją legalności - pobieranie filmów z YouTube nigdy nie było prostsze. A to dlatego, że w Polsce od jakiegoś czasu wreszcie działa YouTube Premium.

Jak ściągać z YouTube?

Jedną z najważniejszych funkcji YouTube Premium - czyli płatnego YouTube'a - jest pobieranie i oglądanie materiałów w trybie offline. Dotyczy to zarówno filmów i teledysków, jak i muzyki. Opcja ta pozwala nam słuchać utworów z aplikacji YouTube Music bez reklam, offline i przy zablokowanym ekranie.

YouTube: pobieranie filmów za darmo

YouTube Premium oferuje kilka planów subskrypcji w różnych cenach. Podstawowa wersja to koszt 23,99 zł miesięcznie, ale możemy również skorzystać z planu rodzinnego lub zniżek dla studentów.

Co jednak najważniejsze, YouTube Premium możemy testować przez trzy miesiące za darmo. W tym czasie pobierzemy więc interesujące nas treści i odtworzymy w aplikacji nawet bez dostępu do internetu.

YouTube Premium to najprostsza i przede wszystkim legalna opcja ściągania materiałów z YouTube. Należy pamiętać, że pobieranie plików przy pomocy różnych programów bądź stron może naruszyć prawo autorskie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)