Jak będzie wyglądał telefon komórkowy?

Jak będzie wyglądał telefon komórkowy?
Źródło zdjęć: © Gizmodo

05.02.2008 15:20, aktual.: 05.02.2008 15:55

Podczas konkursu „Mobile Design Competition” studenci londyńskiego Royal College of Art zaprezentowali kilka ciekawych prac koncepcyjnych.

Podczas konkursu „Mobile Design Competition” studenci londyńskiego Royal College of Art zaprezentowali kilka ciekawych prac koncepcyjnych. Z całą pewnością wnoszą one trochę artystycznej elegancji do świata telefonów komórkowych. Konkurs sponsorowany był przez sieć „3”. Przyjrzyjmy się kilku pracom:

Telefon Vase miałby być dostarczany jako „pusty pojemnik”. i dopiero sam użytkownik zdecyduje, co ma znajdować się w jego telefonie i jak ma on wyglądać. Nie potrzeba także żadnej instrukcji obsługi, po prostu wystarczy umieszczać funkcje i przyciski, tam gdzie chcemy.

Obraz
© (fot. Gizmodo)

Model Teiko zaprojektowany jest specjalnie dla dzieci. Zawiera gry, ochronę rodzicielską, ale także moduł GPS, dzięki którym można monitorować, gdzie aktualnie znajdują się nasze dzieci. Teiko pozwala dzieciom na dostęp do informacji w takich miejscach jak muzea czy np. zoo, co ma pełnić funkcję edukacyjną. Dodatkowo wodo i udaroodporna obudowa sprawi, że nasi milusińscy nie zniszczą zbyt szybko urządzenia.

Obraz
© (fot. Gizmodo)

A jaki wy chcielibyście telefon? Jak powinien wyglądać i jak powinno się obsługiwać. Czy to raczej Apple iPhone, czy może Nokia Comunicator? Zachęcamy do wyrażania opinii i pomysłów w kometarzach.

Więcej zdjęć

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)